دانلود نرم افزار Jar2Exe v2.5.3.1263 نسخه ویندوز

Jar2Exe

یک ابزار فوق العاده جهت تبدیل برنامه های جاوا به فایل های باینری (binary) برای ویندوز، مکینتاش و لینوکس میباشد. همانطور که میدانید فایل های باینری، فایل هایی هستند که باید با برنامه های به خصوص اجرا شوند.

نرم افزار Jar2Exe

در حقیقت برنامه های جاوا را به فایل های باینری تبدیل میکند و به این صورت شما میتوانید جاوا را با برنامه های اجرایی نیز اجرا کنید. یکی از اهداف اصلی Jar2Exe ایجاد امنیت برای توسعه دهندگان جاوا میباشد، به این صورت که با تبدیل فایل های jar به یک فایل اجرایی در حقیقت شما یک لایه محافظتی میان کد های برنامه قرار داده اید. با این روش دیگر کسی نمیتواند کد های جاوا شما را کپی کرده و از آنها استفاده کند. یکی دیگر از اهداف این برنامه اجرای هرچه آسان تر فایل های جاوا میباشد. علاوه بر این رابط کاربری فوق العاده و ساده برنامه نیز از دیگر ویژگی های آن به شمار میرود. این برنامه از سال 2006 در حال رشد بوده و توانسته تا به الان امکانات فوق العاده ای را به خود اضافه کند. به همین دلیل اگر امنیت کد های جاوا خود برایتان ارزشمند است میتوانید به راحتی توسط این برنامه از آنها محافظت کنید.
نام: Jar2Exe
حجم فایل: 18 مگابایت
شرکت سازنده: Jar2Exe
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.5.3.1263
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Jar2Exe v2.5.3.1263

Wrap, run, protect and enhance your java program into binary file for Windows, Linux and Mac OS X. Jar2Exe is to convert jar files to executive binary files for Windows and Linux. Why should we select to wrap jar files into exe files with Jar2Exe, because it makes java program more convenient.

لینک دانلود