تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Jolly Battle v1.0.819 نسخه SiMPLEX

Jolly Battle

یک بازی تخته‌ای جذاب است که شباهت زیادی به بازی‌های تخته‌ای معروف مانند شطرنج دارد اما درعین‌حال تفاوت‌های مهمی نیز دارد! مهره‌های بازی به‌جای اسب و کشتی و … کیک‌های خوشمزه‌ای هستند که هرکدام قابلیت‌ها و امکاناتی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. همان‌طور که اشاره شد زمین بازی با تخته‌ی چهارخانه شطرنج شباهت زیادی دارد. در این زمینه، به‌جای مهره، کیک‌ها و آب‌نبات‌های خوشمزه‌ای قرار داده‌شده است که باید بر اساس استراتژی و تاکتیکی از پیش تعیین‌شده آن‌ها را به سمت پیروزی حرکت دهید. هوش مصنوعی

بازی Jolly Battle

از عملکرد خوب و قابل قبولی برخوردار است و می‌تواند شمارا به چالش بکشد. درجه‌های سختی مختلفی برای این هوش مصنوعی تعبیه‌شده است به‌گونه‌ای که طیف وسیعی از افراد از یک کودک 4 ساله گرفته تا بزرگ‌ترها می‌توانند از بازی لذت ببرند. همانند سایز بازی‌های رومیزی و تخته‌ای، این عنوان نیز نوبتی است و در هر نوبت فقط می‌توانید یک‌مهره را جابه‌جا کنید. ازجمله ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به قوانین ساده و همه‌فهم، گرافیک زیبا و خیره‌کننده و ساندترک های گوش‌نواز اشاره کرد. 
نام: Jolly Battle
حجم فایل: 40 مگابایت
شرکت سازنده: JollyCo
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v1.0.819
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: JollyCo
رمز فایل: www.download.ir

Jolly Battle - SiMPLEX

This is not a fight to the death, but a fight for the tastiest pie! It's a challenge for those hardened in battles with tons of lollipops and candies. A favourite board game of many parents, is now available in a completely new version for children. Don’t panic under fire, as many sweets and delicious cakes await instead of a navy fleet; and caramel instead of cannonballs.

لینک دانلود