معرفی بازی Junkyard Simulator نسخه کامپیوتر + تریلر رسمی

Junkyard Simulator

بازی شبیه سازی است که شما را صاحب یک انبار ضایعات می کند و شما در آن می توانید ضایعات و زباله های قابل بازیافت را خرید و فروش کنید و در زمان کوتاهی ثروت زیادی را جمع کنید ، دنیای بازی را کاوش کنید و به دنبال ضایعات آهن بگردید و آن را خرید و فروش کنید ، اسباب و وسایل قابل بازیافت یا تعمیر را خرید و فروش کنید و آنها را تعمیر کنید و بفروشید ، امکان جا به جایی ضایعات با یک وسیله شبیه گاری که می توانید آن را به همه جا ببرید و ضایعات را درون آن بریزید ، اسباب و وسایل و حتی جعبه های بزرگ را از مالکانشان خریداری کنید اما مراقب باشید چرا که ممکن است سر شما کلاه برود و جعبه ها خالی یا تقلبی باشند . در بازی Junkyard Simulator شما صاحب یک انبار ضایعات هستید و باید از صفر شروع کنید و به ثروت برسید اما این کار چندان ساده ای نخواهد بود ، مسیر برای ثروتمند شدن شما باز است اما این مسیر را خودتان باید پیدا کنید و به سوی آن بروید . این بازی همچنان در حال توسعه است و برای عرضه زمان بیشتری نیاز دارد اما در هنگام عرضه از تمامی امکانات لازم برخوردار خواهد بود . در

بازی Junkyard Simulator

شما می توانید ماشین ها یقدیمی را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید ، آنها را تعمیر و رنگ آمیزی کنید و بفروشید ، حتی می توانید برای استفاده شخصی از آن استفاده کنید اما اگر قصد ثروتمند شدن دارید بهتر است روی فروش آن کار کنید و به سراغ یک ماشین دیگر برای تعمیر و فروش بروید . در انبار شما یک آهنربای ماشینی غول پیکر وجود دارد که به وسیله آن می توانید آهن های موجود در انبار را جا به جا کنید و آنها را برای فروش آماده کنید . 
نام: Junkyard Simulator
شرکت سازنده: Rebelia Games
تاریخ انتشار: به زودی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

Junkyard Simulator

Become the owner of a junk yard and grow it out to the limit. You will start with nothing . more than a hangover and end up owning of the largest junk yards in the area.You will have total freedom in choosing your own ways to get rich. The route you . choose is entirely up to you .Want to manually search and collect the best junk? No problem!Or maybe you want to rebuild an old car and restore it? Or, better yet, you’re more into . destruction? That's what it's about, anyway. Buy a great crusher and crush anything that . catches your eye.

لینک دانلود