تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Kessler Effect نسخه Portable

Kessler Effect

یک بازی ماجرایی تعاملی است که بازیکنان را در مواجهه و ارتباط با بازیگران بزرگ صنعت سینما قرار می‌دهد. در اواسط هزاره‌ی سوم،انسان‌ها موفق به ساختن سکونت‌گاه در کهکشان‌های مختلف شده‌اند.در این عصر دیگر چیزی به نام جامعه انسانی وجود ندارد بلکه کل کهکشان‌ها را جامعه فضایی می‌گویند زیرا انسان‌ها و موجودات فضایی در کنار یکدیگر و با همکاری یکدیگر زندگی می‌کنند. هزاران سال از زندگی بشر گذشته است اما انسان‌ها هنوز هیچ‌گونه اهمیت و احترامی برای طبیعت قائل نیستند و هر طور که بخواهند آن را چپاول می‌کنند. شما به‌عنوان یکی از اعضای سفینه‌ی جمع‌آوری زباله در

بازی Kessler Effect

نقش‌آفرینی خواهید کرد. خدمه‌ی شما ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و جذابی برای نجات بشریت آغاز کرده‌اند. شخصیت اصلی بازی یک ربات نظامی به نام AURORA است که در سفینه جمع‌آوری زباله خدمت می‌کند. شخصیت‌های مختلفی در بازی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فردی هستند.

..|| برای تجربه این عنوان باید به یکی از هدست های واقعیت مجازی والو ایندکس یا اچ تی سی وایو دسترسی داشته باشید ||..

نام: Kessler Effect
حجم فایل: 4.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Impulse Machine
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر (واقعیت مجازی)
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Impulse Machine
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Kessler Effect - Portable

“Kessler effect” is the interactive adventure movie in the virtual reality, where the viewer directly interacts with the famous actors. The viewer himself might be one of the main characters and can influence the plot development and the movie ending.

لینک دانلود