تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learning Formit Pro

Learning Formit Pro

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Lynda و به زبان انگلیسی میباشد . Autodesk FormIt Pro به جوانب معماری ، مهندسی و ساخت و ساز (AEC) اجازه می دهد تا پروژه های ساختمان سازی را در وب ، iPad یا رومیزی ایجاد ، همکاری و تجزیه و تحلیل کنند . این ابزار مدل سازی بصری برای مدل سازی و طراحی شماتیک و همچنین تجزیه و تحلیل انرژی هوشمند را ارائه می دهد . دوره Learning Formit Pro مقدمه ای برای FormIt Pro برای مبتدیان کامل است . در

دوره Learning Formit Pro

مربی جیم کاوان نحوه ایجاد خط ، سطوح و فرم های سه بعدی را نشان می دهد . جیم خدمات آموزش و پرورش را به توسعه دهندگان محتوا ، 15 دانشگاه و صدها شرکت ارائه داده است ، با بیش از 6500 دانشجو . زمینه های تخصصی وی شامل elearning ، قابلیت همکاری بین محصولات نرم افزاری و غلبه بر موانع تصویب BIM است . جیم با پیشینه ای که در صنعت معماری ، مهندسی و ساخت و ساز (AEC) وجود دارد ، مهارت خود را به عنوان یک مربی و دانش عمیق خود در مورد چگونگی استفاده از نرم افزار Autodesk به نقش فعلی خود به عنوان مشاور BIM در میکروودسک می آورد . جیم قبل از اینکه حرفه ای موفقیت آمیز و متمرکز بر فن آوری در حال پیشرفت طراحی را شروع کند ، به عنوان یک معمار ثبت شده و معمار منظره کار می کرد . این کار زندگی او برای کمک به دیگران در درک نرم افزارهای پیچیده ای است که اکنون صنعت AEC را هدایت می کند . علاوه بر این ، او نسبت به پایداری ، از جمله آنالیز نور روز ، مطالعات خورشیدی ، آنالیز روشنایی و استفاده از ساختمان های مدل شده صحیح ، اشتیاق دارد .
نام: Learning Formit Pro
شرکت سازنده: Lynda
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 3 ساعت و 8 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Lynda
رمز فایل: www.download.ir

Learning Formit Pro

Autodesk FormIt Pro allows architectural, engineering, and construction (AEC) pros to create, collaborate, and analyze building projects—on the web, an iPad, or the desktop.

لینک دانلود