دانلود بازی اندروید Legends Of Olympus v3.3.2

Legends Of Olympus

نام بازی جذاب و محبوب در سبک بازی های استراتژیک و تفننی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . بازی Legends Of Olympus ترکیبی از بازی های شهر سازی به همراه کشاورزی می باشد که در آنجا شما حیوانات عظیم الجثه و قوی سروکار خواهید داشت که البته برای بزرگ کردن و قوی کردن آنها باید مسیر زیادی را طی کنید و پس از آن با استفاده از نیروهای حیوانی خود و با قابلیت های متفاوتشان به نبرد پرداخته و بازی را در حالتی بسیار چالشی تر تجربه کنید . این بازی برگرفته از داستان های اساطیری خدایان یونان گرفته شده است و قلعه و قلمرو شما هم در همانجا بر روی ابر ها ساخته خواهد شد . شما می توانید با جمع آوری منابع و پول در بازی نیروهای جدید را باز کرده و یا آنها را ارتقاء داده و از آنها برای گسترش زمین های کشاورزی خود استفاده کنید .

بازی Legends Of Olympus

دارای گرافیکی بسیار بالا و خیره کننده می باشد که مخاطب را جذب خود خواهد کرد . این بازی کاملا آنلاین بوده و شما با دیگر افراد در سراسر جهان در نبرد و مبادله خواهید بود که جذابیت های بازی را چند برابر خواهد کرد . بیش از 60 موجود یا حیوان مختلف برای باز کردن در بازی وجود خواهد داشت که هر کدام دارای قابلیت های متفاوتی می باشد .
نام: Legends Of Olympus
حجم فایل: 134 مگابایت
شرکت سازنده: Frismos Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.3.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - سرگرم کننده - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Legends Of Olympus - v3.3.2

Tending the garden of Hesperides on the farm is surely the best way to spend your free time today. Try the farm game simulator and make this day in the town a happy day! Have you ever wanted to own a Pegasus or a Minotaur as a pet? Build mythical habitats and invite lovely pets to your farm.

لینک دانلود