دانلود بازی واقعیت مجازی Lone Echo نسخه کرک شده Portable

Lone Echo

شما را با ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده‌ای که در معادن سیاره زحل در حال وقوع است روبه‌رو خواهد کرد.

بازی Lone Echo

از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار است که آن را نسبت به سایر عناوین مشابه متمایز می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به ایستگاه فضایی پر جزئیات، محیط فضایی و کهکشان‌های غنی و زیبا و تجهیزات فضایی صد در صد قابل تعامل اشاره کرد. شخصیت اصلی بازی رباتی انسان‌نما به نام جک است که از هوش مصنوعی پیچیده و پیشرفته‌ای به منظور فرمان گیری استفاده می‌کند. او در خدمت کاپیتان Olivia Rhodes قرار دارد و از قدرت خارق‌العاده هوش مصنوعی خود در جهت مواجهه و رویارویی با تهدیدی که در سطح سیاره زحل در حال گسترش است استفاده می‌کند. به جک این امکان داده شده تا از طیف وسیعی از تجهیزات فضایی استفاده کرده و با قدرت حل مسئله فوق‌العاده‌ای که دارد در شرایط مختلف راهکارهای خوبی ارائه دهد. در طی روند بازی، جک با شخصیت‌های مختلفی تعامل برقرار خواهد کرد و دیالوگ‌های مختلف به صورت گزینه‌های قابل انتخاب به بازیکن ارائه خواهد شد. 

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای معمولی موس و کیبورد ممکن نیست و باید از هدست های واقعیت مجازی آکیولس استفاده کنید ||..

نام: Lone Echo
حجم فایل: 14.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Ready At Dawn
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v3.17.4
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 12+
منتشر کننده: Oculus Studios
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت
رمز فایل: www.download.ir

Lone Echo - Portable

In Lone Echo’s single player story, you’ll be transported to an advanced mining facility within the rings of Saturn, complete with a detailed space station, expansive outer-space environments, and interactive space equipment. Taking on the role of Jack—an advanced artificial intelligence with a state-of-the-art synthetic body—you’ll help Captain Olivia Rhodes solve an increasingly threatening mystery as you use futuristic tools, clever problem solving, and interactive dialogue to engage with the world around you.

لینک دانلود