دانلود بازی Lumberjack Simulator Build 5039432-Early Access

Lumberjack Simulator

آیا آماده هستید تا مهارت های جنگل داری خود را در فضایی بسیار واقع گرایانه به چالش بکشید ؟ در این بازی شبیه ساز ، شما در یک محیط جهان باز قرار می گیرید که در آن جنگل ها و وسایل نقلیه به واقع گرایانه ترین شکل ممکن و مطابق با قوانین واقعی فیزیک طراحی شده اند . شما این امکان را خواهید داشت تا از انواع تجهیزات و وسایل استفاده کنید در جنگل تغییرات بزرگی به وجود آورید و همچنین می توانید از انواع مختلف وسیله های نقلیه استفاده کنید . بر خلاف هر بازی شبیه سازی این عنوان شما را به افزایش مهارت و تسلط پیدا کردن در بازی تشویق می کند . شما می توانید از تمام اجزای طبیعی مانند درخت ها و سنگ ها هر طوری که دوست دارید استفاده کنید و به هر شکل و شیوه های که می خواهید آن ها را برش زده یا شکل دهید . شما می توانید به کسب درآمد بپردازید و آن را در امور مختلفی مانند خرید ماشین آلات جدیدتر و پیشرفته تر ، زمین های بزرگتر ، یا ارتقای وسایل و تجهیزات خود سرمایه گذاری کنید . این بازی علاوه بر گیم پلی واقع گرایانه ی خود در بخش کسب و کار نیز بسیار جذاب عمل می کند . در

بازی Lumberjack Simulator

وسایل نقلیه علاوه بر کنترل واقع گرایانه ای که دارند ، در بحث فنی نیز بسیار واقعی و پیچیده هستند و شامل اجزای مختلفی مانند گیربکس و جعبه دنده می شوند که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند . نقشه ی دنیای جهان باز این عنوان شامل جزئیات پر تعدادی می شود و مکان های مختلفی مانند کوهستان های پر شیب در آن وجود دارند که عبور از آن ها بسیار سخت و چالش برانگیز خواهد بود . اگر می خواهید این بازی را به صورت جدی تجربه کنید و در آن پیشرفت کنید و حرفه ای شوید ، باید برای خود یک برنامه ریزی خیلی خوب داشته باشید . 
نام: Lumberjack Simulator
حجم فایل: - گیگابایت
شرکت سازنده: Exponential Games Inc
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 5039432
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - اول شخص - سندباکس
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Exponential Games Inc
رمز فایل: www.download.ir

Lumberjack Simulator Build 5039432 - Early Access

Are you ready to put your forestry and logging skills to the test? In this simulator game, you navigate an open world, the vehicles and the trees being in accordance with real-world physics. You can interact with the terrain (altering it in the process), cruise around in the off-road automobiles, and start putting some callouses on your palms by swinging around a chainsaw, an axe, and other tools.

لینک دانلود