دانلود نرم افزار Machinery HDR Effects v3.0.82 – Win

Machinery HDR Effects

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش عکس میباشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید از تکنولوژی HDR استفاده کرده و بدون نیاز به دانش خاصی به افکت های خیره کننده حتی در یک عکس ذخیره شده با فرمت JPG دسترسی پیدا کنید.

نرم افزار Machinery HDR Effects

با دارا بودن رابط کاربری ساده و تنظیمات پیش فرض به شما امکان میدهد تا بتوانید به افکت های خیره کننده تنها با یک کلیک بر روی ماوس دسترسی پیدا کرده و جزییات ، کنتراست فعال را برای اشیا طراحی نمایید. همچنین Machinery HDR Effects توانایی ایجاد افکت بر روی یک عکس را دارا میباشد و نیازی به چندین فایل نبوده و توانایی مقایسه نتایج عکس ویرایش شده با نسخه اورجینال را به صورت لحظه ای بر روی صفحه نمایش دارا میباشد.ویژگی های نرم افزار Machinery HDR Effects:دارا بودن تعداد خاصی از ابزار ها برای ویرایش و انتشار افکت ها درست مثل عکس هادارا بودن افکت های پیشفرض خیره کننده برای ویرایش عکس هادارا بودن نرم افزاری پیش فرض در داخل نرم افزار به نام Machinery Explorer برای جستجو و یافتن سریع تر عکس هاعدم نیاز به چندین عکس برای ایجاد افکت ، جزییات ، کنتراست فعال برای طراحی اشیا
نام: Machinery HDR Effects
حجم فایل: 30.5 مگابایت
شرکت سازنده: machineryhdr
ورژن: v3.0.82
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Machinery HDR Effects v3.0.82 - Win

You do not need to be an expert to achieve dazzling effects – even from a single image saved in JPG format! MACHINERY is easy to use thanks to an intuitive interface and the available set of options. Predefined settings allow the user to achieve professional HDR effects with just a single click of the mouse!

لینک دانلود