تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mad Survivor v0.3

Mad Survivor and Real Drift Car Racing

بازی بسیار جذاب و گرافیکی می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . از صفر تا صد وارد مسابقات هیجان انگیز ماشین ها شوید . خودرو خود را انتخاب کرده سپس آن را تقویت کرده و سوخت برای آن بخرید ، خودرو خود را اسپرت کنید ، موتور آن را انتخاب کنید و بسیاری موارد دیگر که در نهایت باید وارد مسابقه اصلی و با هیجانی وحشتناک شوید . در مسیر مسابقه شما باید سکه ها را جمع کرده و با دیگر ماشین های بزرگ مثل تانک هایی که در مسیر جاده ظاهر شده و می خواهند تا شما را نابود کنند بجنگید و مسیر مسابقه را به پایان برسانید . شما با برنده شدن در مسابقات و به نسبتی که در طول مسیر سکه جمع خواهید کرد می توانید ماشین های جدید خریداری کرده و یا خودروی خود را تقویت کرده و موتور ، سوخت ، نیتروژن و… بهتری بر روی آن قرار دهید و پا به مسابقات سخت تر بگذارید .

بازی Mad Survivor and Real Drift Car Racing

دارای گرافیکی سه بعدی و خیره کننده می باشد که هر مخاطبی را جذب صحنه و محیط های خود می کند . بازی دارای 4 نقشه مختلف بوده که هر نقشه دارای 40 مرحله متفاوت بوده که به معنی ساعت های بسیاری سرگرم شدن در بازی می باشد .
نام: Mad Survivor and Real Drift Car Racing
حجم فایل: 113 مگابایت
شرکت سازنده: 3MenStudio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Mad Survivor - v0.3

Welcome to Most Fascinating and Exciting New Mad Survivor & Real Drift Car Racing Thrilling Game. Mad Survivor & Real Drift Car Racing has a Marvelous different Track of the Map with very Unique and Stunning Graphics.its special Design for Truck Game Lover.

لینک دانلود