دانلود بازی Maid of Sker FPS Challenge Modes نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/12/10 نسخه Maid of Sker FPS Challenge Modes - CODEX اضافه شد .

Maid of Sker

یک بازی ماجراجویی ، اکشن ، ترسناک و خشن است . این بازی که در یک هتل با داستان ها و تاریخچه ای عجیب و ترسناک دارد را در فرهنگ ولز انگلستان روایت می کند . شجاع باشید و وقتی وارد این هتل ترسناک می شوید نه وحشت نکنید اما نفس هم نکشید . داستان بازی Maid of Sker در سال 1898 اتفاق می افتد و بر اساس داستان عجیب و فجیع الیزابت ویلیامز است که دختری است زندانی توسط پدرش به دلیل علاقه به پسری که پدر او رضایت به ازدواج او نمی داد . آماده باشید که باید در این بازی با یک گیم پلی متفاوت باید راهی برای نجات این دختر پیدا کنید . و شروع به اکتشاف کنید و برای رفتن به سفری وحشتناک بدون اسلحه شجاعت خود را جمع کنید . تصمیمات شما در این بازی بسیار مهمند و آینده شما را در این بازی رقم می زنند اگر جایی تصمیمی اشتباه بگیرید بازی را برای خودتان سخت تر کرده اید . در

 بازی Maid of Sker FPS Challenge Modes

انتشار یک داستان از عشق ممنوعه یک دختر اسیر در چنگال پدری شیطانی را داشته باشید و آماده هرگونه جان فشانی باشید تا بتوانید او را از این اسارت برهانید . سیستم هوش مصنوعی به کار رفته در این بازی مبتنی بر صدای سه بعدی و مکانیک گیم پلی بر پایه ی بقا و نجات است . یعنی شما در این بازی می توانید بدوید ، پنهان شوید ، بخزید ، دام بگذارید ، حواس دیگران را پرت کنید و … . با پیشرفت در بازی و رسیدن هر چه بیشتر شما به انتهای بازی ، بازی برای شما دشوار تر و طاقت فرسا تر می شود و به حدی می رسد که برای نجات جانتان نباید مدت زیادی نفس بکشید که اگر این کار را بکنید جانتان به خطر می افتد . در این بازی باید سر وقت صحیح و غلط را پیدا کنید و وای به حالی که اگر اشتباهی بکنید . 
نام: Maid of Sker
حجم فایل: 7.25 گیگابایت
شرکت سازنده: Wales Interactive
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، ترسناک ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wales Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Maid of Sker FPS Challenge Modes - CODEX

Maid of Sker is a first-person horror game set in a remote hotel with a macabre history from Welsh folklore. Brave the nightmares of the Quiet Men. When they arrive, do not panic — don’t even breathe . Set in 1898 and based on the haunting story of Elizabeth Williams, a young women imprisoned by her father to stop her from marrying the man she loves. Be prepared to be thrust into a terrifying journey to save her with gameplay focused on story, exploration and no-weapon survival tactics .

لینک دانلود