دانلود نرم افزار ManageEngine OpManager v12.5.110

ManageEngine OpManager

یکی از بهترین نرم افزار های جامع نظارت شبکه میباشد.امروزه مشاغل برای کلیه عملیاتهای خود به شبکه ها اعتماد میکنند از این رو نظارت بر شبکه ها برای هر شغلی بسیار ضروری است. امروزه شبکه ها در سطح جهان به طرز وسیعی فراگیر شده اند و دارای چندین ارتباط بین مراکز داده ای،جغرافیایی،فضا های ابری عمومی و خصوصی می باشند. این ارتباطات چالش های چندگانه بزرگی در مدیریت شبکه ایجاد می کند و از این رو سرپرست شبکه برای نظارت بر عملکرد شبکه باید باهوش تر و چالاک تر باشد با این حال انجام دادن این کار از آنچه که فکر میکنید ساده تر است.

ManageEngineOpManager

راه حلی آسان و مقرون به صرفه برای نظارت بر شبکه است این نرم افزار بر روی دستگاه های شبکه مانند روتر، سوئیچ، فایروال، بالانسر، کنترلرهای LAN بی سیم، سرورها، VMWare ها، چاپگرها، دستگاههای ذخیره سازی و هر آنچه که دارای یک آدرس IP است نظارت می کند. ManageEngineOpManager بطور مداوم شبکه را مانیتور می کند و دید عمیق و کنترل بیشتری را بر روی آن ایجاد می کند. و در صورت بروز خطا می توانید به راحتی به منبع اصلی خطا رجوع کرده و قبل از که تاثیری روی عملیات اصلی بگذارد آن را از بین ببرید.نرم افزار ManageEngineOpManager ویژگی های زیر را به شما ارایه میدهد:نظارت لحظه ای شبکه: عملکرد شبکه، معیارهای سلامتی و بحرانی مانند از بین رفتن بسته های ارسالی، تأخیر، سرعت، خطاها را کنترل کرده و عملکرد آن ها را آنالیز میکند.نظارت سرور مجازی و فیزیکی: نظارت بر پردازنده و حافظه و استفاده از دیسک های سرورهای ویندوز و لینوکس همچنین  نظارت بر عملکرد سیستم های میزبانی و VMware، Hyper-V ، Xen.محیط کاری قابل شخصی سازی: با استفاده بیش از 200 ابزاری که  در دسترستان  قرار دارد داشبورد خود شخصی سازی کنید و عملکرد شبکه خود را نظارت کنید.نظارت بر داده های شبکه های WAN: برای از بین بردن مشکلات شبکه معیارهای کلیدی مانند تأخیر در شبکه و از دست دادن بسته ها را کنترل کنید و مشاهده کنید که چه عواملی باعث ایجاد تأخیر در شبکه شما شده و سریعا آن را برطرف کنید.
نام: Manage Engine Op Manager
شرکت سازنده: manageengine
ورژن: v12.5.110
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ManageEngine OpManager v12.5.110

ManageEngine OpManager, the trusted network monitoring software. Businesses rely on networks for all operations. Hence, network monitoring is very crucial for any business. Today, networks span globally, having multiple links established between geographically separated data centers, public and private clouds. This creates multifold challenges in network management. Network admins need to be more proactive and agile in monitoring network performance. However, this is easier said than done.

لینک دانلود