تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Maplesoft MapleSim v2020.1 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/04/29 نسخه Maplesoft MapleSim v2020.1 اضافه شد.

 Maplesoft MapleSim

یک نرم افزار قدرتمند مهندسی برای مدل سازی و شبیه سازی قطعات می باشد که توسط کمپانی Maplesoft برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . این نرم افزار یک پلتفرم حرفه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد . نرم افزار Maplesoft MapleSim شامل ابزارهای قدرتمند جدید برای مدیریت مدل های بزرگ موثر تر ، و همچنین اجزای جدید به روز شده ، اتصال با افراد دیگر ، و انواع پیشرفت رابط درخواست شده توسط مشتریان می باشد . نرم افزار Maplesoft MapleSim  یک رویکرد مدرن به مدل سازی فیزیکی و شبیه سازی را به مهندسین ارائه می دهد . این نرم افزار به طرز چشمگیری توسعه مدل و زمان تجزیه و تحلیل را افزایش میدهد در حالی که تولید سریع و شبیه سازی بهتر نیاز بسیاری از مشتریان می باشد . نرم افزار Maplesoft MapleSim شامل ابزارهای قدرتمند جدید است که کمک برای مهندسان مدیریت مدل های بزرگ تر موثر است . مهندسان هم اکنون می توانند مدل خود را جستجو کنند که برای تعیین اجزای مرجع یک پارامتر خاص ، پیدا کردن تمام موارد از یک جزء یا جزء نوع خاص را در دست داشته باشند . این نرم افزار نیز تولید آخرین نسخه رسمی استاندارد بین المللی می باشد که توسط کمپانی و شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد . تمام اعضای خانواده محصولات MapleSim از جمله محصولات کانکتور برای FMI و سیمولینک از MapleSim با کنترل طراحی جعبه ابزار و کتابخانه جزء تخصصی به روز شده است . نرم افزار Maplesoft MapleSim افزایش توانایی مدل سازی ، از جمله ابزارهای اضافی برای شبیه سازی وضعیت سلامت و پشتیبانی برای شیمی باتری جدید را ارائه می دهد .

ویژگی های نرم افزار Maplesoft MapleSim بدین شرح است :

– ارتقاء به دوربین ردیابی برای اشیاء STL – به روز رسانی به قالب مولفه های سفارشی – اصلاحات به نمایش اتصالات بردار برای مدل در MapleSim – ارتقاء به صادرات زیر سیستم با فضاهای نام – فراهم کننده نمونه در کتابخانه باتری MapleSim – ارتقاء به ادغام تغییرات مدل در MapleSim با CAD جعبه ابزار – شامل ابزارهای تشخیصی پیشرفته تر به شما کمک کند منبع مشکلات در مدل و شبیه سازی خود را شناسایی ، و بهبود بهره وری مدل خود را مدیریت کنید . – شناسایی متغیر و لوازم جانبی در سیستم های ناسازگار شناخته شده در طول تدوین مدل – پشتیبانی از امواج اساسی در کتابخانه مغناطیسی – مقاومت انتقال حرارت اضافی در کتابخانه حرارتی – اضافه شدن پشتیبانی برای ماشین آلات و منابع اتلاف در کتابخانه برق – گسترش کتابخانه سیگنال بلوک – دارای جعبه ابزار ویژگی های مدل های واردات CAD به طور مستقیم به MapleSim – سیستم رفتار مدل شبیه سازی سطح مورد استفاده MapleSim با ابزار تجزیه و تحلیل به بررسی و بهینه سازی طرح های CAD .

نام: Maplesoft MapleSim
حجم فایل: 750 مگابایت
شرکت سازنده: Maple Soft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.1
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ,dkn,c
رمز فایل: www.download.ir

Maplesoft MapleSim v2020.1

The MapleSim Connector for LabVIEW and NI VeriStand Software provides all of the tools you need to prepare and export your dynamic systems models to National Instruments (NI) LabVIEW as External Model Interface (EMI) or Simulation Interface Toolkit (SIT) blocks, or as models for NI VeriStand.You can create a model in MapleSim, simplify it in Maple™ by using an extensive range of analytical tools, and then generate virtual instruments (VIs) that you can incorporate into your LabVIEW or NI VeriStand toolchain.

لینک دانلود