تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود نرم افزار مدل سازی و شبیه سازی Maplesoft MapleSim 2015.2a

نرم افزار مدل سازی و شبیه سازی Maplesoft MapleSim 2015.2a ، یک نرم افزار قدرتمند مهندسی برای مدل سازی و شبیه سازی قطعات می باشد که به تازگی توسط کمپانی Maplesoft برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . این نرم افزار یک پلتفرم حرفه ای را در اختیار کاربران قرار میدهد . نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a شامل ابزارهای قدرتمند جدید برای مدیریت مدل های بزرگ موثر تر ، و همچنین اجزای جدید به روز شده ، اتصال با افراد دیگر ، و انواع پیشرفت رابط درخواست شده توسط مشتریان می باشد . نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a یک رویکرد مدرن به مدل سازی فیزیکی و شبیه سازی را به مهندسین ارائه می دهد . این نرم افزار به طرز چشمگیری توسعه مدل و زمان تجزیه و تحلیل را افزایش میدهد در حالی که تولید سریع و شبیه سازی بهتر نیاز بسیاری از مشتریان می باشد . نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a با پشتیبانی از ایجاد برنامه های کاربردی تعاملی آسان برای استفاده است که اجازه می دهد مهندسین برای دسترسی به تجزیه و تحلیل و بررسی مدل ها ی شبیه سازی بهترین ابزار ها را در اختیار داشته باشند . نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a شامل ابزارهای قدرتمند جدید است که کمک برای مهندسان مدیریت مدل های بزرگ تر موثر است . مهندسان هم اکنون می توانند مدل خود را جستجو کنند که برای تعیین اجزای مرجع یک پارامتر خاص ، پیدا کردن تمام موارد از یک جزء یا جزء نوع خاص را در دست داشته باشند . این نرم افزار نیز تولید آخرین نسخه رسمی استاندارد بین المللی می باشد که توسط کمپانی و شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد . تمام اعضای خانواده محصولات MapleSim از جمله محصولات کانکتور برای FMI و سیمولینک از MapleSim با کنترل طراحی جعبه ابزار و کتابخانه جزء تخصصی به روز شده است . نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a افزایش توانایی مدل سازی ، از جمله ابزارهای اضافی برای شبیه سازی وضعیت سلامت و پشتیبانی برای شیمی باتری جدید را ارائه می دهد .

ویژگی های نرم افزار Maplesoft MapleSim 2015.2a :

– ارتقاء به دوربین ردیابی برای اشیاء STL
– به روز رسانی به قالب مولفه های سفارشی
– اصلاحات به نمایش اتصالات بردار برای مدل در MapleSim
– ارتقاء به صادرات زیر سیستم با فضاهای نام
– فراهم کننده نمونه در کتابخانه باتری MapleSim
– ارتقاء به ادغام تغییرات مدل در MapleSim با CAD جعبه ابزار
– شامل ابزارهای تشخیصی پیشرفته تر به شما کمک کند منبع مشکلات در مدل و شبیه سازی خود را شناسایی ، و بهبود بهره وری مدل خود را مدیریت کنید .
– شناسایی متغیر و لوازم جانبی در سیستم های ناسازگار شناخته شده در طول تدوین مدل
– پشتیبانی از امواج اساسی در کتابخانه مغناطیسی
– مقاومت انتقال حرارت اضافی در کتابخانه حرارتی
– اضافه شدن پشتیبانی برای ماشین آلات و منابع اتلاف در کتابخانه برق
– گسترش کتابخانه سیگنال بلوک
– دارای جعبه ابزار ویژگی های مدل های واردات CAD به طور مستقیم به MapleSim
– سیستم رفتار مدل شبیه سازی سطح مورد استفاده MapleSim با ابزار تجزیه و تحلیل به بررسی و بهینه سازی طرح های CAD

 

درباره کمپانی MAPLESOFT :

یک شرکت قدرتمند آموزشی ویبولیتین در ژاپن می باشد که پیشرو در ارائه دهنده عملکرد بالا ابزارهای نرم افزاری مهندسی ، علوم و ریاضیات است . مجموعه محصول آن نشان دهنده فلسفه است که از ابزار بزرگ داده می شود که مردم می توانند کارهای بزرگ انجام دهند . فن آوری هسته ای MAPLESOFT شامل پیشرفته ترین موتور محاسبات نمادین در جهان و تکنیک های مدل سازی فیزیکی انقلابی بوده است . در ترکیب با یکدیگر، این فن آوری را قادر می سازد ایجاد ابزارهای برش لبه برای طراحی ، مدل سازی و شبیه سازی با عملکرد بالا استفاده کنید .

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Maplesoft MapleSim 2015.2a Update
خرید
لینک دانلود