دانلود انیمیشن سریالی ماشا و خرس Masha and The Bear

به روز رسانی :

1399/03/12 لینک دانلود اضافه شد.

Masha and The Bear

انیمیشن سریالی محصول کشور روسیه و ساخت استودیوی Animaccord Animation Studio می باشد . ماشا و خرس قهرمان جز فرهنگ های عامه مردم روسیه می باشند و برای تمام کودکان روسی شناخته شده اند . گرچه در این مجموعه تلوزیونی آنها در دوران مدرن زندگی می کنند که باعث شده شانس استودیوی Animaccord Animation برای خلق محیطی بهتر باز باشد . در این مجموعه سریالی ما شاهد ارتباط قوی میان کارکترهای اصلی هستیم . ماشا یک دختر کوچک و بسیار فعال می باشد که نمی تواند ساکت در جایی خاص باشد و خود را درگیر کارهای مختلفی می کند . The Bear یک خرس مهربان بوده که آرامش و راحتی را دوست دارد . زمانی که این دو برای اولین بار یکدیگر را ملاقات می کنند وارد یک فضا سرگرم کننده و ماجراجویانه شده و حوادث جالبی برای آنها اتفاق می افتد . هر قسمت از

انیمیشن سریالی Masha and The Bear

کوتاه و در حد 7 دقیقه می باشد که شامل موزیک های اورجینال سریال می باشد . کارگردان این مجموعه Oleg Kuzovkov می باشد . او که تجربه کارگردانی , نویسندگی و تهیه کنندگی عناوین مختلف به خصوص انیمیشن را در کارنامه ی هنری خود دارد بسیار موفق بوده و می توان از Man and Cat و Mike, Lu & Og به عنوان مهمترین آنها نام برد . صداپیشگان این انیمیشن جذاب نیز بر عهده ی Alina Kukushkina , Boris Kutnevich و Elsie Fisher بوده است .
نام: Masha and The Bear
شرکت سازنده: Animaccord Animation Studio
تاریخ انتشار: 2007
امتیاز imdb: 7.5
کیفیت: 720
زبان: روسی
ژانر: ماجراجویی
محصول کشور: روسیه
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Oleg Kuzovkov
رمز فایل: www.download.ir

Masha and The Bear Complete Series

A retired circus bear decides to live a quiet life in the forest. However, when Masha, a sprightly young girl, enters the forest, his peaceful life is interrupted.

لینک دانلود