تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید ماسک پویش مردمی علیه کرونا v1.5.1.4

ماسک

نرم افزاری کاربردی در حوزه سلامتی و درمان است ، این نرم افزار که مختص این روزها و برای شناسایی ویروس کرونا می باشد توسط گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم شریف ، شهید بهشتی و امیرکبیر ساخته و منتشر شده است و بدون هر گونه چشم داشتی اطلاعات مفیدی را راجع به این بیماری در این نرم افزار گنجانده اند . در

نرم افزار ماسک

شما می توانید اطلاعات جامعی از نقشه ابتلا به این ویروس در کشور ، شهر و محل زندگی کنونیتان را ببینید و متوجه آلوده ترین نقاط شهری و کشوری باشید تا سطح تردد خودتان را در این مناطق به حداقل برسانید . همچنین در این برنامه سوالاتی برای شما در نظر گرفته شده است که با پاسخ دقیق به این سوالات به صورت غیر حضوری خواهید فهمید که آیا علائم این بیماری را دارید یا خیر . نرم افزار اندرویدی ماسک نوعی شبکه اطلاع رسانی درباره مناطق پر خطر کشور می باشد و این اطلاعات نیاز هر شخصی می باشد .  
نام: ماسک
حجم فایل: 28 مگابایت
شرکت سازنده: Mask
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.5.1.4
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: تندرسی و سلامتی
مناسب برای گروه سنی: همه سنین
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Mask - v1.5.1.4

In Mask, you can see the decision to map Corona in your country, city and place of residence, and in terms of remote security. However, by referring to your suggested programs, you can test the questions of the Corona Initiatives application, and you can take advantage of this opportunity without having to go to Corona in person and be available to you.

لینک دانلود