تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند Maz Jobrani: Immigrant 2017 ماز جبرانی: مهاجر

Maz Jobrani: Immigrant

یک استندآپ کمدین می باشد که در این مستند به موضوعات جالب و مسائل سیاسی فعلی می پردازد به ویژه در مورد دونالد ترامپ و سیاست های ضد مهاجرین آمریکا توجه دارد . در این نمایش کمدی بسیار خنده دار ، ماز عمدتاً با گفتن جوکی در مورد دونالد ترامپ و سیاست ضد مهاجرتش ، به فضای سیاسی کنونی توجه دارد . او در طول نمایش درباره مهاجران در ایالات متحده و سهم آنها در جامعه درست مانند آمریکایی ها صحبت می کند . مازیار جبران معروف به ماز جبرانی ، بازیگر سینما و استندآپ کمدین ایرانی است . وی در ۲۶ فوریه ۱۹۷۲ در تهران به دنیا آمد . ماز جبرانی در دوران انقلاب کشور از کودکی از ایران به آمریکا آمد . تجربه وی به عنوان یک مهاجر ، الهام بخش مشاهدات کمدی خود در موضوعات بی شماری از سیاست گرفته تا والدین در جامعه LGBTQ است و در کمدی ویژه Maz Jobrani: Immigrant بیان میکند .

مستند Maz Jobrani: Immigrant

در مرکز کندی در واشنگتن دی سی فیلمبرداری شده است . ماز جبرانی ، به‌جز اجرای برنامه‌های کمدی مانند تورِ «محور شرارت» در سال ۲۰۰۷ ، که تیتر آن به سخن معروف جرج دبلیو بوش دربارهٔ ایران ، عراق و کرهٔ شمالی اشاره دارد ، در تعدادی سریال و فیلم سینمایی نیز در آمریکا حضور داشته‌است .
نام: Maz Jobrani: Immigrant
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 6.6
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 112 دقیقه
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Maz Jobrani
نویسنده: Maz Jobrani
ستارگان: Maz Jobrani
رمز فایل: www.download.ir

Maz Jobrani: Immigrant 2017

In this very funny comedy show, Maz mainly focuses on current political environment especially by telling jokes about Donald Trump and his anti-immigrant politics.

لینک دانلود