تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Beachbody – #mbf #mbfa Muscle Burns Fat Advanced

mbf #mbfa Muscle Burns Fat Advanced#

برای این برنامه 3 هفته ای ، Super Trainer Megan Davies شدت و حرکات #mbf را جمع می کند و شما کالری می سوزانید. هنگامی که لاغر و قوی می شوید ، شکم خود را نشان می دهید و همه چیز را برای تحول در کل بدن محکم می کنید ، ترکیبی از تمرینات قدرتی و کاردیو را انجام خواهید داد. در این تمرینات 25-40 دقیقه ای روزانه ، مگان شما را مجبور به تلاش بیشتر و طولانی تر می کند و شما را به چالش می کشد ، در طی آن 1 حرکت با یک وزن سنگین برای ایجاد قدرت و عضله انجام می دهید. برای آمادگی در برنامه ، راهنمای #mbfa Start Start را بخوانید و تقویم تمرین را بارگیری کنید تا تمرین روز خود را ببینید و پیشرفت خود را پیگیری کنید. راهنمای تغذیه Beachbody و مقدمه ای بر فیلم های تغذیه به شما نشان می دهد که چگونه غذا بخورید تا نتایج خود را بهینه کنید. شما به مجموعه ای از دمبل های سبک ، متوسط و سنگین ، تشک و طناب BOD ، طناب پرش داخل سالن بی سیم نیاز خواهید داشت. برنامه های تغذیه Beachbody به میلیون ها نفر کمک کرده است تا غذا را کنترل کنند. Super Trainer Megan Davies خالق mbfa Muscle Burns Fat Advanced# است. سبک تمرین مستقیم و شخصیت انگیزشی و نشاط آور او به شما کمک می کند اهداف سلامتی و تناسب اندام شما را به واقعیت تبدیل کند. مگان کار خود را به عنوان مربی شخصی در دانشگاه آغاز کرد. وی سپس سال ها به آموزش مشتری ها و گسترش مهارت های خود پرداخت ، و با دریافت گواهینامه از NSCA برای انتخاب اولین برنامه خود به نام Clean Week® انتخاب شد. 
نام: Beachbody - #mbf #mbfa Muscle Burns Fat Advanced
حجم فایل: 12.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Beachbody
تاریخ انتشار: 1399/10/03
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ورزشی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Beachbody - #mbf #mbfa Muscle Burns Fat Advanced

Is #mbfa Right For Me?For this 3 week program, Super Trainer Megan Davies dials up the intensity and the moves from #mbf, while you scorch calories and drop pounds. You’ll do a combination of strength-training and cardio workouts as you get lean and strong, reveal your abs, and tighten everything for a total-body transformation.
What Are the Workouts Like?


In these daily 25-40 minute workouts, Megan will push you to work harder and longer, and challenge you with Megan Minutes, during which you’ll do one move for 1 minute with a heavy weight to build strength, muscle, and definition.

لینک دانلود