تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Miasma Caves نسخه DARKSiDERS

Miasma Caves

یک بازی جدید در سبک اکشن ماجرایی فانتزی با حال و هوای انیمه ای می باشد که بر روی جست و جو و اکتشاف تمرکز دارد و شامل عناصر بازی های روگ لایت نیز می شود و شما در آن این امکان را خواهید داشت تا انتخاب کنید که بازی به صورت اول شخص جریان داشته باشد یا سوم شخص . بر خلاف دیگر بازی های موجود در این سبک ، توسعه دهندگان تلاش کرده اند که تجربه ای که بازی به کاربران ارائه می دهد ، تجربه ای بدون خشونت و خون ریزی باشد . شما در بازی Miasma Caves در نقش یک شکارچی گنچ دراکونید قرار می گیرید که در تلاش است تا یک سری آثار باستانی را کشف کند تا بتواند دهکده ی خود را احیا کند . بیشتر روند بازی در یک غار بسیار بزرگ جریان دارد که وسعت بالایی دارد و شما باید در درون آن به دنبال گنج بگردید و سپس آن ها را بفروشید . این غار با استفاده از تکنولوژی Procedrally generated طراحی شده است که به سازندگان این امکان را داده تا موارد تصادفی زیادی در آن خلق کنند ، این غار دارای اسرار بسیار زیادی می باشد و یک سری خطر طبیعی از جمله گازهای سمی نیز در آن وجود دارند که می توانند برای شما چالش هایی ایجاد کنند . همچنین ممکن است در بازی با موجودات و شخصیت های جالبی نیز رو به رو شوید که البته خطری برای شما نخواهند داشت و به شما حمله ای نمی کنند .

بازی Miasma Caves

بیش از 150 گنجینه ی مختلف و منحصر به فرد دارد و غار درون بازی نیز به لطف استفاده از تکنولوژی های جدید می تواند تنوع و جذابیت زیادی را به بازی ببخشد . 
نام: Miasma Caves
حجم فایل: 532 مگابایاپت
شرکت سازنده: Windy Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - انیمه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Windy Games
رمز فایل: www.download.ir

Miasma Caves - DARKSiDERS

Miasma Caves is an exploration adventure featuring Lesath a determined draconid set on restoring her village Radiant Ridge by venturing into the local cave system and taking on the obstacles that the very environment itself presents her to recover artifacts and treasures. There are many secrets hidden in the caves including treasures that you can appraise to learn more about the lore as well as secret areas to discover and explore.

لینک دانلود