تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود نرم افزار midas NFX v2020R1 build 20200121

به روز رسانی :

1398/12/14نسخه v2020R1 build 20200121 اضافه شد.

midas NFX

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف، مهمترین صنعتی که شاهد پیشرفت های روز افزون بوده است عرصه مهندسی می باشد. این عرصه به دلیل حساسیت بالا و نیز نیاز کشورهای مختلف به پیشرفت های صنعتی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. در این میان نرم افزارهای مهندسی دارای پیچیدگی های خاصی هستند که به دلیل معادلات طولانی و پیچیده آنها می باشد. در میان نرم افزارهای مهندسی، نرم افزارهای مهندسی مکانیک دارای حجم بسیار بالا و نیز پیچیدگی بسیار زیادی نسبت به دیگر نرم افزارها می باشد. این به دلیل معادلات طولانی و پیچیده و نیز به دلیل حجم بسیار بالا در حل معادلات بوده که سبب شده شرکت های بزرگی همانند ANSYS که به نوعی غول شرکت های مهندسی به شمار می رود در این عرصه ورود کرده و نرم افزارهایی مهندسی را ارائه دهد. یکی دیگر از شرکت هایی که با ارائه نرم افزارهای مهندسی توانسته است تا محبوبیت خوبی میان متخصصان این عرصه کسب نماید، شرکت midasnfx است. نرم افزاری که هم اکنون در اختیار دارید، ابزاری بسیار کاربردی و پیشرفته برای تحلیل سیالاتی اجزاء مختلف صنعتی است. این نرم افزار با روش های مدرن به تحلیل نیروهای سیالاتی که منشا گرفته از سه قانون بقای جرم، بقای مومنتوم و بقای انرژی است، می پردازد. این نرم افزار یک ابزار تحلیل المان محدود برای ساختارهای مختلف و شبیه سازی های CFD است که قادر به طراحی و بهینه سازی اجزاء مختلف صنعتی نیز می باشد.

نرم افزار midas NFX

با تجزیه و تحلیل کارآمد و دقیق همراه با یک پردازشگر یکپارچه قدرتمند توسط مهندسان ارشد عرصه سیالات با بیش از 20 سال از تخصص توسعه نرم افزارهای CAE، طراحی شده است. این نرم افزار دارای یک محیط کاربری با قابلیت انعطاف بالا است که در آن کاربران قادر خواهند بود تا به انواع ابزارهای عملی دسترسی پیدا کنند که با استفاده از آنها می توانند به ایجاد، ویرایش و دستکاری مدل های CAE بپردازند. برای ایجاد مدل های 2D و 3D، کاربران می توانند از پردازشگر قدرتمند و همچنین ابزارهای موجود استفاده کنند.
نام: midas NFX
حجم فایل: 2.44 گیگابایت
شرکت سازنده: midasn fx
ورژن: v2020R1 build 20200121
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

midas NFX v2020R1 build 20200121 - win

midasNFX is an integrated finite element analysis program for structural, CFD simulation and optimization design. It provides efficient and accurate analysis together with an integrated pre-post processor, developed by senior mechanical engineers with over 20 years of CAE software development expertise.Within its highly interactive and visual environment, users have access to a variety of practical tools which can help to build, edit and manipulate CAE models. For 2D and 3D FE model creation, the users are free to use midas NFX’s powerful auto-meshers as well as extensive manual meshing tools.midas NFX provides total solutions from high-end structural analysis functions such as contact analysis, nonlinear analysis, implicit / explicit dynamic analysis and fatigue analysis in addition to high-end fluid analysis functions such as moving mesh, free surface analysis and mass transfer analysis. Additionally midas NFX provides practical topology and size optimization considering static/dynamic analyses and manufacturing processes.

لینک دانلود