دانلود بازی استراتژیک MMORPG Tycoon 2 v0.17.188 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/24 نسخه MMORPG Tycoon 2 v0.17.188 - Portable اضافه شد.

MMORPG Tycoon 2

 کنترل کامل یک دنیای خیالی را بر عهده شما می گذارد تا با خلق انواع حیوان ، هیولا ، شهر ها و یا حتی انسان ها خود و دوستانتان را سرگرم کنید . شما در این بازی می توانید کسانی که جزو دنبال کنندگان شما هستند و بازی شما و ساخته های شما را می بینند خوشحال کنید . می توانید هیولاهایی را طراحی کنید و آنها را به مبارزه مشغول کنید و هر کاری لازم است انجام دهید تا بتوانید مشتریان خودتان را راضی نگه دارید . در این بازی شما باید هزینه خودتان را توسط خودتان پوشش دهید و هزینه های اجاره سرور و پهنای باند را از مشتریان و اعضایی که شما را می بینند به دست آورید . همچنین می توانید با خرید مناطق جدید تر فضای بیشتری داشته باشید تا با ساخت و ساز انواع ساحته ها ، مشتریانتان را راضی تر از همیشه کنید و اینگونه سطح قدرت خود و امپراطوریتان را در این بازی افزایش دهید . در

 بازی MMORPG Tycoon 2

می توانید زمین را زیر و رو کنید و مناظر زیبایی خلق کنید تا دنیای شما زیبا شود ، حتی می توانید زمینی در کنار دریا داشته باشید و هر هنری که داری به خرج دهید تا آنجا را زیباتر از قبل کنید . هر آنچیزی که در تخیلی شماست می تواند به کار گرفته شود و با کمک آن می توانید هیولاها و موارد دیگری را طراحی کنید . در این بازی شما می توانید یک بازی برای خودتان بسازید و از کسانی که آن را بازی می کنند هزینه ماهانه دریافت کنید و یا حتی می توانید یک بازی رایگان طراحی کنید اما در عوض هزینه می توانید اسلحه های متفاوت و منحصر به فرد را برای آنها طراحی کنید . همچنین در این بخش می توانید قانون گذار خودتان باشید و با قانون گذاری مراقب کسانی باشید که قصد بر هم زدن نظم بازی را دارند . 
نام: MMORPG Tycoon 2
حجم فایل: 83 مگابایت
شرکت سازنده: VectorStorm Pty Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.17.188
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: VectorStorm Pty Ltd
رمز فایل: www.download.ir

MMORPG Tycoon 2 v0.17.188 - Portable

Delight your subscribers as you build the simulated MMORPG of your dreams.Take charge of a full-sized MMORPG world and fill it with monsters, towns, NPCs, and quest chains. Design the player classes for AI subscribers to use, and keep them entertained.Design the monsters, balance the combat, and keep your subscribers happy and playing (and paying!) so that you can cover your server and bandwidth costs, all while building new regions for your players to explore as they increase in levels and power.

لینک دانلود