تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Modern CSV v1.0 نسخه ویندوز

Modern CSV

یک ویرایشگر قدرتمند برای فایل های CSV می‌باشد. همانطور که کاربران این سبک میدانند، CSV در حقیقت مخفف Comma Separated Values می‌باشد و فایل هایی هستند که لیستی از اطلاعات در زمینه های مختلف را درون خود دارند. این فایل ها اغلب از ویرگول برای جداسازی اطلاعات استفاده می‌کنند و عملا برای انتقال داده ها به کار میروند، به این صورت که مثلا شما داده های یک برنامه را به CSV تبدیل و آنها را به یک برنامه دیگر منتقل می‌کنید. حال

نرم افزار Modern CSV

یک ویرایشگر قدرتمند برای چنین فایل هایی می‌باشد. Modern CSV از نوع حرفه ای ویرایشگر ها در این سبک می‌باشد چراکه دقیقا کارهایی را که از او بخواهید انجام میدهد. سرعت، استفاده آسان و قابلیت های فراوان از ویژگی های کلیدی این برنامه می‌باشد. همانطور که گفته شد رابط کاربری آسان و فوق العاده این برنامه باعث شده تا در جایگاه مناسبی قرار گیرد. ردیف ها، ستونها را کپی کنید. داده های خود را مرتب و آنها را مطابق خواست خود سازماندهی کنید. همچنین از دیگر ویژگی های این برنامه می‌توان به تنظیم کردن داده ها و قسمت های دیگر برنامه مطابق سلیقه شما اشاره کرد.
نام: Modern CSV
حجم فایل: 27 مگابایت
شرکت سازنده: PFOJ Enterprises
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Modern CSV v1.0 - Win

When it comes to editing CSV documents, most individuals look for a highly professional tool to help them do just about anything they wish or actually need to do. This program is exactly this type of tool.

لینک دانلود