تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزش تناسب اندام Beachbody – Morning Meltdown 100

Morning Meltdown 100

جریکو با جدیدترین برنامه خود یعنی Morning Meltdown 100 آماده شده است تا به شما کمک می کند تا بهترین تمرین های ورزشی را با او انجام دهید و به شما کمک می کند با 100 تمرین به یک هدف باورنکردنی برسید. Morning Meltdown 100 چیست؟ این دوره آخرین برنامه تمرینی از Beachbody Super Trainer و جریکو مک ماتیوز که سازنده CORE DE FORCE می باشد، است. هر روز صبح او شما را با یک تمرین 20 تا 30 دقیقه ای هدایت می کند که می تواند به شما کمک کند تا سوخت و ساز بدن خود را بالا ببرید ، چربی ها را در طول روز بسوزانید و بهترین بدن خود را بسازید. در کل 100 تمرین بی نظیر وجود دارد و بله ، هر کدام برای کمک به شما در تبدیل بدن شما طراحی شده است. اما مهمتر از همه ، این 100 تمرین به شما 100 فرصت می دهد تا بتوانید روی خود کار کنید و از مزایای ورزش صبحگاهی بهره مند می شوید. جریکو توضیح می دهد که بیدار شدن از خواب و تعریق به معنای شروع روز خود است ، که بلافاصله روحیه شما را تقویت می کند و برای بقیه روز شما لحن مثبتی ایجاد می کند ، شما احساس خوشبختی ، موفقیت و استرس کمتری خواهید داشت و انرژی بیشتری برای مقابله با بقیه روز خود در هنگام رو به رو شدن با اتفاق ها خواهید داشت. بعلاوه ، جریکو برنامه را با در نظر گرفتن زندگی پرمشغله شما طراحی کرده است. تمرینات به قدری کوتاه است که به راحتی در روز شما جای می گیرد و برنامه انعطاف پذیر است ، بنابراین می توانید در مسیر خود باشید حتی اگر زندگی مانع شود. جریکو دارای گواهینامه های آموزش شخصی از آکادمی ملی پزشکی ورزشی (NASM) ، انجمن آمادگی جسمانی آمریکا (AFAA) و شورای ورزش در آمریکا (ACE) است و بیش از یک دهه تجربه به عنوان مرجع تناسب اندام و مجری فعالیت دارد. جریکو به دلیل سبک تدریس محبت آمیز و عاشقانه و شخصیت آتشینش شناخته شده است ، بسیار هیجان زده است و به افراد بیشتری کمک می کند تا با Morning Meltdown 100 تناسب اندام را بخشی از زندگی روزمره خود کنند.
نام: Morning Meltdown 100
حجم فایل: 30 گیگابایت
شرکت سازنده: Beachbody
تاریخ انتشار: 1399/09/29
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020
منتشر کننده: Beachbody
رمز فایل: www.download.ir

Beachbody - Morning Meltdown 100

Your morning has the power to set the tone for your entire day. For many people, it’s also a chance to get in a little “me time.” So what better way to start your day strong AND do something good for yourself than with a workout — one that leaves you feeling accomplished, energized, and ready to take on whatever life throws at you?
That’s where Super Trainer Jericho McMatthews comes in.
With her latest program, Morning Meltdown 100, Jericho is going to help you unlock the very best version of yourself by helping you achieve an incredible goal: to complete 100 workouts!
What Is Morning Meltdown 100?
Morning Meltdown 100 is the latest workout program from Beachbody Super Trainer and CORE DE FORCE co-creator Jericho McMatthews.

لینک دانلود