تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Moss Destruction نسخه Portable

Moss Destruction

یک بازی اول‌شخص اکشن با گیم پلی سریع و مملو از هرج‌ومرج است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Shotgun with Glitters طراحی و منتشرشده است. گرافیک هنری بازی در اولین مرحله با دست طراحی‌شده است و سپس با کمک نرم‌افزارهای قدرتمند مدل‌سازی و بازی‌سازی ترسیم‌شده است. درمجموع 3 محیط یا به عبارتی 3 گیم پلی مختلف در

بازی Moss Destruction

گنجانده‌شده است که طراحی همه‌ی آن‌ها به‌صورت ایزومتریک است. بازی از سیستم ارتقا و شخصی‌سازی قدرتمندی بهره‌مند‌است به‌گونه‌ای که امکان استفاده از اسلحه‌های مدرن و جدید را به شما می‌دهد. برای ایجاد تنوع و به چالش کشیدن بازیکنان، تعدادی باس فایت قدرتمند در بازی وجود دارد که به‌مرورزمان و در طی روند بازی با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد. داستان بازی در یک امپراتوری بزرگ و پیشرفته به نام Mossorian روایت می‌شود. در برهه‌های خاصی از زمان، این امپراتوری پیشرفت‌ها و شکوفایی‌های چشم‌گیری را تجربه کرد که منجر به برانگیختن خشم و حسادت در همسایگان آن‌ها شد. حال دشمنان با یکدیگر متحد شده و قصد دارند تا تنها خورشیدی که انرژی این امپراتوری را تأمین می‌کند نابود کرده تا چراغ امپراتوری بزرگ Mossorian برای همیشه خاموش گردد. 
نام: Moss Destruction
حجم فایل: 334 مگابایت
شرکت سازنده: Shotgun with Glitters
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Shotgun with Glitters
رمز فایل: www.download.ir

Moss Destruction - Portable

Moss Destruction is a tough-as-a-nail rogue-lite, twin stick action shooter, with a well-balanced ranking up system and sweet, hand-crafted visuals.

لینک دانلود