تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MSC CAEfatigue + Resource Pack v2020 نسخه ویندوز

MSC CAEfatigue + Resource Pack

یک نرم افزار شبیه سازی برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی است که می تواند به شما مقدار استهلاک قطعات و مواد مصرفی بر روی دستگاه های کارخانه و کارگاه ها را نشان دهد . سالانه در همه جای دنیا تخمین زدن مقدار استهلاک قطعات علاوه بر وقت زیادی که می گیرد ممکن است با خطای فراوان رو به رو شود و به همین خاطر سود ناخالص به درستی برآورد نشود . گزارش ها و مقالات فراوانی نشان می دهد که تقریبا مقدار 4 درصد از سود ناخالص کارخانه ها و تولیدی ها به اشتباه تخمین زده می شود و صرف نوسازی قطعات به کار رفته و مستهلک شده می شود و اگر بتوان از ابتدا حدس زد که دستگاه ها تا چه مقدار دچار خرابی و استهلاک می شوند می توان از این مقدار کاستی در سود ناخالص جلوگیری کرد . برنامه های فراوانی وجود دارد که می توانند به شما بگویند که قطعه ای مصرفی شما در کجای آن دچار بیشتری خسارت می شود و شما به عنوان ناظر می توانید قبل از ، از کار افتادن وسیله آن را جایگزین کنید ، اما هیچ برنامه یا نرم افزاری همانند نرم افزار MSC CAEfatigue + Resource Pack وجود ندارد که به شما بگوید که این نقاط دچار چه مقدار استهلاک می شوند و تا چه مقدار عمر می کنند . این نرم افزار مهندسان ناظر را قادر می سازد تا به سرعت و با دقت پیش بینی کنند که چه مدت قطعه مورد نظر با هر نو ساختار و جنسی که دارد ، چه مدت زمان دیگری را می تواند پاسخگوی نیاز تولیدی باشد . از دیگر امکانات

نرم افزار MSC CAEfatigue + Resource Pack

می توان به : محاسبه مقدار استهلاک در هر نوع قطعه ، محاسبه پویای مقدار استهلاک در محیط CAE ، قابلیت تخمین زدن طول عمر با فن آوری جامع MSC ، تجزیه و تحلیل مقدار استهلاک و … اشاره کرد .
نام: MSC CAEfatigue + Resource Pack
حجم فایل: 3.0 گیگابایت
شرکت سازنده: MSC Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSC CAEfatigue + Resource Pack - v2020

Some estimates put annual costs in the United States due to premature fatigue fractures in structural components at as much as 4% of the gross domestic product. Yet testing against repeated loading cycles, sometimes millions of times over, is often too expensive and time consuming to be practical.Finite element analysis programs can tell you where stress “hot spots” exist, but on their own can’t tell you whether those hot spots are critical areas for fatigue failure, or when fatigue might become a problem.

لینک دانلود