تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید MUD Rally Racing v2.0.1

MUD Rally Racing

یک بازی شبیه ساز مسابقات رالی با گرافیکی فوق العاده و خیره کننده که به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی در اختیار کاربران قرار گرفته است . این بازی به صورت آنلاین بوده و شما باید در مسابقات گروهی با افراد واقعی در سراسر جهان شرکت کرده و هیجانی واقعی را تجربه کنید . در این بازی شما می توانید در جاده هایی همچون گل و لای ، برف ، خاک و آسفالت و همینطور در محیط های مختلف جذاب و متنوع مسابقه دهید . در این بازی انواع مختلفی از خودرو های رالی مدرن وجود دارد که شما می توانید با برد در مسابقات و جمع آوری پول های خود آنها را خریداری کرده و تقویت کنید تا وارد سطح های بالاتری در بازی شوید . در

بازی  MUD Rally Racing

شما می توانید بر روی انواع کوه های مرتفع جهان مسابقات رالی داده و تمامی این جاده ها به صورت شبیه سازی شده و با نسبت های واقعی خواهد بود . بازی دارای دو حالت مبتدی و حرفه ای بوده که شما برای ابتدای بازی خود با نفرات متعددی مسابقه خواهید داد و پس از آن شما می توانید با ورود به حالت حرفه ای مسابقات در تورنومنت های چالشی این بازی شرکت کنید .
نام: MUD Rally Racing
حجم فایل: 214+26 مگابایت
شرکت سازنده: CVi Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

MUD Rally Racing - v2.0.1

If you are looking for REAL mobile rally simulation, than you are in the right place. Race at 60 fps in mud, snow, dirt and asphalt in this fast-paced racing game.

لینک دانلود