تبلیغات
تبلیغات

فیلم آموزشی نیل گیمان هنر داستان پردازی را آموزش می دهد

Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling

فیلم آموزشی محصول masterclass و به زبان انگلیسی میباشد . در دوره Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling با مربی جدید خود آشنا شوید: نیل گیمان ، یکی از پرکارترین داستان نویس های زمان ما . نیل در اولین درس خود توضیح میدهد که چرا او عاشق تدریس است و چگونه می خواهد شما را ترغیب کند برای گفتن داستانهایی که دارای اهمیت هستند . یكی از ابزارهای اصلی ادبیات استفاده از “دروغ” یك داستان ساخته شده برای گفتن حقیقت انسانی است . نیل در

دوره Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling

به شما نشان می دهد چگونه دنیای داستان خود را ، مهم نیست که چقدر عجیب است ، برای خوانندگان واقعی کنید . نیل معتقد است که حتی از زوایای جدید می توان به داستانهای قدیمی نیز نزدیک شد . صدای نویسنده همان چیزی است که باعث می شود شخصی بتواند صفحه ای از متن را انتخاب کند و تشخیص دهد که شما آن را نوشتید . در دوره Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling یاد بگیرید که چگونه صدای خود را توسعه دهید و چگونه بر ترس از اشتباه کردن غلبه کنید . هر داستان ایده بزرگی دارد . بیاموزید که چگونه یک ایده بزرگ را پیدا کنید که برای شما معنادار باشد ، همچنین چگونگی ایجاد تضاد و ایجاد اختلافاتی را برای شخصیت های خود پیدا کنید . نیل از رمان فانتزی خود ، کتاب گورستان ، استفاده می کند تا نشان دهد که چگونه انگیزه های شخصیت به عنوان بلوک های اساسی ساختمان یک طرح قانع کننده نقش دارند . داستان کوتاه یک قالب ایده آل برای ریسک پذیری است . نیل به شما می آموزد که چگونه صحنه ها و توضیحات خود را برای حداکثر تأثیرگذاری متمرکز کنید . نیل تکنیک زنده کردن یک شخصیت را با قرار دادن آنها در شرایط ناآشنا و ایجاد تنش توضیح می دهد . او نشان می دهد که چگونه او در کار خود از طنز استفاده می کند . انتظارات خوانندگان ذاتاً به ژانر گره خورده است . نیل توضیح می دهد که چگونه درک ژانر داستان شما می تواند به شما کمک کند شگفتی های دلپذیری را برای مخاطبان خود فراهم کنید .  
نام: Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling
حجم فایل: 21.6 گیگابایت
شرکت سازنده: masterclass
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: masterclass
رمز فایل: www.download.ir

Neil Gaiman Teaches The Art of Storytelling

Meet your new instructor: Neil Gaiman, one of the most prolific storytellers of our time. In his first lesson, Neil explains why he loves to teach and how he wants to encourage you to tell stories that matter.

لینک دانلود