دانلود نرم افزار Nikon Camera Control Pro v2.29.1

به روز رسانی :

1398/08/08نسخه v2.29.1 اضافه شد.

Nikon Camera Control Pro یک نرم افزار قدرتمند برای کنترل حرفه ای دوربین های مدار بسته ی نیکون می باشد که توسط کمپانی Nikonusa برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . این نرم افزار طراحی شده است تا از راه دور به مدیریت تنظیمات دوربینهای SLR دیجیتال نیکون بپردازید . دوربین می تواند به یک کامپیوتر از طریق کابل USB به شبکه سیمی یا بی سیم با استفاده از یک فرستنده بی سیم متصل شود . نرم افزار Nikon Camera Control Pro بیننده را قادر می سازد تا به صورت پیشرفته نمایش تصویر بند انگشتی از تصاویر ذخیره شده در یک کامپیوتر را مشاهده نماید . در نرم افزار Nikon Camera Control Pro می توان اکثر تنظیمات دیجیتال نیکون دوربینهای SLR ، از طریق کابل USB مانند حالت نورده ی ، سرعت شاتر و دیافراگم را می توان از راه دور از کامپیوتر کنترل کرد .

ویژگی های نرم افزار Nikon Camera Control Pro :

– انتقال مستقیم تصاویر از دوربین به کامپیوتر ، تمام مراحل از تیراندازی به صرفه جویی در تصاویر هموار پردازش شده است – عملکرد بیننده را قادر می سازد پیشرفته نمایش تصویر بند انگشتی از تصاویر ذخیره شده در یک کامپیوتر است. – ادغام با دیگر نرم افزار های نیکون – پشتیبانی از مرورگر ViewNX و نرم افزار بیننده – پشتیبانی از Capture NX – سازگار با عملکرد WiFi: علاوه بر پشتیبانی از اتصالات کابلی USB – بهبود رابط کاربری گرافیکی – بهبود رابط کاربری گرافیکی – پیش نمایش زنده مستقیم از دوربین بر روی D3، D700، D300 و D90 – پشتیبانی از ویندوز های Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows 10
نام: Nikon Camera Control Pro
شرکت سازنده: captureone
ورژن: v2.29.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Nikon Camera Control Pro v2.29.1

This software remotely controls most functions of Nikon digital SLRs from a computer that is connected via USB cable or through wired or wireless LAN using a wireless transmitter. Advanced functions of the new Nikon D3 and D300 such as Viewer for preview and selection of images prior to transfer to a computer, Liveview function and Picture Control System are supported.

لینک دانلود