تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Nom Nom Apocalypse نسخه TiNYiSO

Nom Nom Apocalypse

عنوانی در سبک اکشن است که در سال 2020 و توسط Deadleaf Games طراحی و منتشر شده است. هیولاهای وحشتناک بازی Nom Nom Apocalypse مواد غذایی جهش‌یافته‌ای هستند که قصد نابودی شما و شهرتان را دارند! داستان ازاین‌قرار است که شهر خوردنی‌ها توسط غذاهای چرب و ناسالم موردحمله قرارگرفته و هرج‌ومرج و نابودی همه‌جا را فراگرفته است. شهر تقریباً نابود شده است اما عده‌ای آشپز شجاع قصد تسلیم ندارد و سعی می‌کنند تا هر طور شده آخرین سنگر مقاومت شهر را حفظ کنند. باید خودتان را به اسلحه‌ها و قدرت‌های مختلف مجهز کنید تا در برابر هیولاهایی که در گوشه و کنار شهر حضور دارند وسیله‌ای برای دفاع داشته باشید.

 بازی Nom Nom Apocalypse

پنج سطح مختلف ارائه می‌دهد و در هر سطح با محیط خاصی روبه‌رو خواهید شد. هر محیط تله‌ها، موانع و دشمنان به خصوصی دارند که هر چیزی که در سر راه خود ببینند سریعاً می‌بلعند. در هر مرحله قدرت‌ها و مهارت‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید شخصیت خود را به آن‌ها مجهز کنید. حداکثر می‌توانید 3 قدرت مختلف با خود حمل کنید اما این انتخاب به شما داده‌شده است تا با بررسی و آزمایش قدرت‌های مختلف بهترین ترکیب سه‌گانه را ایجاد کنید. اسلحه‌ها در کلاس‌های متنوعی دسته‌بندی شده‌اند و هرکدام قابلیت‌ها و نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فردی دارند.
نام: Nom Nom Apocalypse
حجم فایل: 600 مگابایت
شرکت سازنده: Deadleaf Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: TiNYiSO
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deadleaf Games
رمز فایل: www.download.ir

Nom Nom Apocalypse - TiNYiSO

The end of days draws near as greasy, ravenous food creatures infest the city bringing total chaos and destruction. Our last hope lies with a band of skillful trigger-happy cooks determined not to end up as the main course.

لینک دانلود