دانلود بازی شبیه سازی Not For Broadcast Episode 2 v2021.01.28b نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/11/20 نسخه Not For Broadcast Episode 2 v2021.01.28b - GOG اضافه شد.

Not For Broadcast

در سال 1980 شما را مدیر یک شبکه تلویزیونی می کند . در این زمان مردم دنیا در فکر این هستند که دنیا در حال فروپاشی است و جنگی دیگر در دنیا رخ خواهد داد ، اما شما می توانید اندکی از این تفکر بکاهید و کاری کنید که این فکر از سر مردم خارج شود و یا حتی بر عکس این موضوع را انجام دهید و کاری کنید که آشوب به پا شود . از آنجایی که شما مدیر یک شبکه و مسئول پخش محتوای تصویری که روی آنتن تلویزیون می رود ، هستید می توانید هر گونه محتوایی که دلتان بخواهد را پخش کنید و نگران نباشید چرا که در هر صورت حقوقتان را می گیرید . شما تنها به امید کار به این شبکه وارد شده اید اما نمی دانید که ناخواسته وارد چه چیزی شده اید و چه وظیفه سنگینی بر دوشتان است . حالا وظیفه شما است که تعیین کنید چه اتفاقی بیافتد زیرا شما کنترل شبکه ای را بر عهده دارید که از پر بیننده ترین شبکه ها است و اگر موضوعی نسنجیده در آن ایراد شود همه چیز به هم می ریزد . بازی Not For Broadcast یک بازی شبیه سازی است که در آن به شما امکان تنظیم کردن دستور کار خودتان و برنامه هایتان را به طور کامل می دهد و دستتان برای پخش کردن و یا پخش نکردن انواع برنامه ها ، تبلیغات ، نمایش های تلویزیونی ، سخنرانی ها و غیره باز است .

بازی Not For Broadcast

دارای ده فصل کلی است که در حال حاضر در این نسخه که نسخه دسترسی زودهنگام آن است 3 فصل را در اختیار شما می گذارد و در این 10 فصل با شما و نحوه کار شما پیش می رود . در این بازی پخش تصاویر جزو یکی از هنرمندانه ترین کار ها است و شما هم هنرمند هستید و قاب تصویر نمایش هم بوم نقاشی شما است پس آنچیزی که دلتان می خواهد را ترسیم کنید و بدانید چیزی که شما پخش می کنید بر جامعه تاثیر گذار است .  
نام: Not For Broadcast
حجم فایل: 33 گیگابایت
شرکت سازنده: NotGames
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 10
ورژن: v2021.01.28b
نسخه: GOG
آپدیت: Episode 2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: tinyBuild
رمز فایل: www.download.ir

Not For Broadcast Episode 2 v2021.01.28b - GOG

Look, mate - it’s not that hard. Choose the angles, roll the ads, and bleep the swears. Just keep in mind that how you show these people will change their lives. Don’t worry - you’ll get paid either way . In an alternate 1980s where the nation stumbles towards dystopia, join the National Nightly News team as they document the latest political scandal, the rise of a radical government, and which celebrity has for some reason written a book about it all.

لینک دانلود