تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Nox Terrorem: Lost Souls – DOGE برای کامپیوتر

Nox Terrorem: Lost Souls

این بازی در سبک ماجراجویی و ترسناکی می باشد که در آن شما باید از یک وحشت باستانی فرار کنید و یک رمز و راز ترسناک را حل کنید. این بازی توسط کمپانی Talented Foxes ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در ماه می 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است. خود را در Nox Terrorem: Lost Souls غرق کنید و در نقش Greg به ایفای نقش بپردازید . شما باید به دنبال دوست گمشده خود بگردید و حقیقت راز یک رمز و راز ترسناک را کشف کنید. اندکی پس از درخواست کمک ، دوست شما الکس ناپدید می شود. شما وارد جنگل های Marrowbrooke ، WA می شوید تا او را پیدا کنید. با این حال ، شما در این مکان تنها نیستید و افرادی احتمالا به کمک شما می آیند … . بازی Nox Terrorem: Lost Souls داستانی دلهره آور که از طریق اسناد مختلف نقل شده است را روایت می کند و دشمنی هولناک که در تعقیب و گریز خود بی امان است را به تصویر می کشد. در بازی Nox Terrorem: Lost Souls پنج مکان منحصر به فرد برای کاوش وجود دارد که شما می توانید به ماجراجویی بپردازید. جلوه های سینمایی و تصاویر واقعی و موسیقی متن دلهره آور از دیگر ویژگی های خوب این بازی می باشد.

نام: Nox Terrorem: Lost Souls
شرکت سازنده: Talented Foxes
تاریخ انتشار: May, 2021
نسخه: DOGE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Talented Foxes
رمز فایل: www.download.ir

Nox Terrorem Lost Souls - DOGE

Immerse yourself in Nox Terrorem: Lost Souls. Play as Greg, searching for your missing friend and uncovering the truth behind a chilling mystery.
Shortly after requesting your help, your friend Alex vanishes. You enter the woods of Marrowbrooke, WA to try and find him. However, you are not alone in this place...

لینک دانلود