تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Orion13 نسخه کرک شده VREX

Orion13

یک بازی اکشن و ماجرایی با سرعت بسیار بالا است که به کمک تکنولوژی VR یا واقعیت مجازی توانسته یک بازی بسیار زیبا را عرضه کند . این بازی که توسط استودیو Metro VR Studios ساخته و عرضه شده است و در سبک اکشن و شمشیر زنی می باشد ، شما را در نقش یک اوریون 13 قرار می دهد ، ربات رزمی که دارای هوش مصنوعی کافی برای مبارزه با جرم و جنایت است . چیزی که درباره این ربات ها و هوششان نمی دانید این است که هوش آنها نوعی کپی برداری از هوش انسانی است و اگر اشتباهی رخ دهد و قسمتی از آن پاک نشود ، ربات فرض می کند که انسان است و به سمت خانه ای که در خاطرش ذخیره شده است می رود . حالا این اتفاق برای شما افتاده است و شما قسمتی از حافظه تان را که قرار بوده است از بین برود به همراه دارید و به وسیله آن قصد دارید به خانه خودتان بازگردید . در بازی Orion13 شما با چالش های فراوانی رو به رو می شوید و دشمنان قدرتمند و فراوانی را سر راهتان خواهید دید . شما باید راهتان را از بین ربات های دیگری همچون خودتان باز کنید و به خانه بازگردید و ببنید چه چیزی در آنجا به انتظار شما است اما باید این را بدانید که به خاطر نافرمانی که به عنوان یک ربات انجام داده اید اکنون تحت تعقیب هستید پس دشمنان زیادی سر راهتان قرار خواهند گرفت . از دیگر امکانات

بازی Orion13

می توان به : یک بازی بسیار زیبای واقعیت مجازی با داستان کامل ، موسیقی متن اصل ، معماهای تعاملی و قابل حل ، وجود حالت بسیار سخت با جوایز استیم ، مبارزات بسیار سریع که با کمک هدست واقعیت مجازی و کنترل مخصوص آن بازی می شود ، باز شدن نوعی چرخ برای حرکت بدون قدم زدن مخصوص خودتان و … اشاره کرد . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) اجرا می شود *
 
نام: Orion13
حجم فایل: 4.25 گیگابایت
شرکت سازنده: Metro VR Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Metro VR Studios
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Orion13 - VREX

Orion13 is a fast-paced, intense, in-your-face VR hack-and-slash game developed by MetroVR Studios. You are Orion13, a newly self-aware combat robot who believes her memory implants are her own... and you just want to go home. Fight your way through a futuristic robot society using swords, stuns, and shields with a host of colorful friends and foes .

لینک دانلود