تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی OUTRIDERS Build 03062021 – 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/18 نسخه OUTRIDERS Build 03062021 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Outriders

نام بازی جدید اکشن و علمی تخیلی Square Enix می باشد که در کنفرانس E3 2019 به صورت رسمی تایید شد. در این بازی سه شخصیت اصلی وجود دارد که می توانید به صورت آفلاین و سه نفره همراه با دوستانتان بازی کنید. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در یک سفینه فضایی هستید و متوجه می شوید که دیگر سیاره زمین وجود ندارد و تمامی اهالی آن اکنون مرده اند و به غیر از چند سفینه فضایی که به طرفین کهکشان برای یافتن سرزمینی بهتر رفته اند هیچ انسانی زنده نمانده است. شما با گروهتان در یک سرزمین قدم می گذارید و چون قبلا جزو رنجر ها بوده اید شما مسئول یافتن خطرات این سیاره برای اهالی عادی و مردم عادی می شوید. روزی که به عمق جنگل های این سیاره می روید طوفانی عجیب درست بالای سر شما ظاهر می شود و تمامی افراد همراه شما و از جمله خود شما را به نوعی زخمی و یا از بین می برد.

 بازی Outriders

از همین جا داستان اصلی را روایت می کند جایی که شما توسط طوفان زخمی شده اید و یا فکر می کنید زخمی شده اید در حالی که این یک طوفان معمولی نبوده است و حالا به شما نیروهایی عجیب داده است. در این بازی سه شخصیت اصلی وجود دارد که هر کدام نیروی خاصی خواهند داشت. 
نام: Outriders
حجم فایل: 44.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Bulletstorm
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: Build 03062021
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - چند نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Square Enix
رمز فایل: www.download.ir

OUTRIDERS Build 03062021 - 0xdeadc0de

Outriders is a 1 – 3 player, drop-in-drop-out, co-op shooter, set in an original dark and desperate sci-fi universe. Get ready to explore a hostile alien planet, full of incredible weaponry, exhilarating gameplay and brutal enemies. Outriders is anticipated for release summer of next year. It will come to PlayStation 4, Xbox One, and PC.

لینک دانلود