تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی عروسک های کاغذی Paper Dolls 2 Escape نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1400/01/11 نسخه Paper Dolls 2 Escape - PLAZA اضافه شد.

Paper Dolls 2

یک بازی ماجرایی ترسناک و در سبک بقا است که استایل نسخه قبلی خودش یعنی Paper Dolls Original را در قالبی نو ارائه داده و تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز برای بازیکنان خلق کرده است. از نظر داستانی، این عنوان تقریباً ادامه‌ای بر داستان نسخه پیشین است و شخصیت اصلی بازی یعنی یانگ مینگ یوان (Yang Ming Yuan) ماجراجویی‌های خودش را در عمارت یین (Yin) از سر خواهد گرفت. در مقایسه با نسخه پیشین، عنوان Paper Dolls 2 یکسری بهبودها و پیشرفت‌های بسیار مهم تجربه کرده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به صحنه‌های سینمایی مجلل و زیبا، انیمیشن‌های مملو از جزئیات و گیم پلی چالش‌برانگیز و سخت اشاره کرد. بازی از مکانیک و استایل خاصی استفاده می‌کند که ممکن است برای بازیکنان جدید و تازه‌وارد اندکی نامأنوس باشد اما به‌مرورزمان مهارت‌های شما بهبود خواهد یافت.

 بازی Paper Dolls 2

چهار حالت سختی مختلف برای تجربه بازی ارائه می‌دهد که هر کدام به نوعی شما به چالش خواهند کشید. آخرین حالت و سخت‌ترین حالت بازی کابوس یا nightmare mode نام دارد که پس از تمام کردن بازی در یکی از سه حالت پیشین در دسترس قرار می‌گیرد. امتیاز گرفتن در این حالت و پیشروی در بازی بسیار سخت و طاقت فرساست و فقط بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند از پس آن بربیایند. داستان از آنجایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی بازی شروع به دیدن یک سری کابوس‌های عجیب و ترسناک می‌کند. یانگ هر بار که چشمانش را می‌بندد، حسی از وحشت و ترس غیرقابل وصف او را فراگرفته و صحنه‌هایی نامفهوم زیر پلک‌های ناتوان او تکرار می‌شود. او در میان این کابوس‌ها، یک عمارت قدیمی و تاریک می‌بیند که حتی فکر کردن به آن نیز به نوعی وحشتناک است. در بین تمامی این تاریکی‌ها، زمزمه‌هایی می‌شنود که گویی به او هشدار می‌دهند و او را به حرکت تشویق می‌کنند. 
نام: Paper Dolls 2
حجم فایل: 7.79 گیگابایت
شرکت سازنده: Beijing Litchi Culture Media Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Escape
نسخه: PLAZA
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Beijing Litchi Culture Media Co., Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Paper Dolls 2 Escape - PLAZA

“Paper Dolls 2” continues the game style of the “Paper Dolls Original” horror survival adventure. Yang Ming Yuan will continue his adventure in the high floor of Yin Mansion. Compared with “Paper Dolls Original”, “Paper Dolls 2” will have more grand scenes, more detailed plot animations, and more challenging gameplay. It may take about 10 hours for players who experience for the first time.

لینک دانلود