تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Path Of Wuxia نسخه Early Access

Path Of Wuxia

چهارمین بازی استودیو تازه تأسیس Heluo Studio است که با انتشار عنوان Tale of Wuxia در سال 2016 وارد صنعت توسعه بازی‌های ویدیویی شد. بازی Path Of Wuxia را می‌توان ترکیبی از جهان زیبای Wuxia و سبک هنری انیمه دانست که در نوع خود بی‌نظیر است. شما به عنوان عضوی جوان و بااستعداد وارد آکادمی Hermitic Pavilions of Xia خواهید شد و همراه با سایر همکلاسی‌های خود راهی برای رسیدن به مقام والای Xia پیدا خواهید کرد. آکادمی Hermitic Pavilions of Xia یکی از معروف‌ترین مدارس شهر است که توسط استاد افسانه‌ای دانگ فانگ تأسیس شده است. هدف از تأسیس این آکادمی غلبه بر فرهنگ قبیله‌ای و فرقه بازی‌های موجود در آموزش wuxia بود. این آکادمی قصد دارد تا نسل جدیدی از Xia که عادل و فداکار هستند را بدون توجه به پیشینه و مکان تولدشان تربیت کرده و آن‌ها را آماده‌ی خدمت کند. شما به عنوان یک کارآموز وظیفه دارید تا دروس ارائه شده توسط استادان را به خوبی مطالعه کرده، ذهن و بدن خود را تمرین داده و در چالش‌ها و امتحان‌هایی که توسط استادان ارائه می‌شود بهترین نتایج را کسب کنید. هدف نهایی این است تا بتوانید چهار نوع هنر والا را فراگرفته و شخصیتی قابل‌اعتماد برای خود ایجاد کنید. روابط شما با سایر همکلاسی ها نقش مهمی در موفقیت شما در

بازی Path Of Wuxia

ایفا می‌کند. سایر کارآموزان از بخش‌های مختلف به آکادمی اعزام شده‌اند و تقریباً همه غریبه هستند. اگر اندکی زمان با آن‌ها سپری کنید می‌توانید دوستان بسیار خوبی در جمع همکلاسی‌هایتان پیدا کنید. دوستان خوب می‌توانند به شما در مسیر رسیدن به مقام Xia کمک کرده و در شرایط سخت شما را راهنمایی کنند. 
نام: Path Of Wuxia
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Heluo Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Heluo Studio
رمز فایل: www.download.ir

Path Of Wuxia - Early Access

Path of Wuxia is the fourth title of Heluo Studio since the launch of the studio’s first title, Tale of Wuxia. Combine Wuxia world and school life with anime art style, it returns to the simulation gameplay well known by fans. Play as a young Xia who possesses extraordinary ability and join the academy known as the Hermitic Pavilions of Xia, grow strong along with various schoolmates and seek your own path of Xia.

لینک دانلود