تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition v2.1.5d نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/08/01 نسخه Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition v2.1.5d - GOG اضافه شد .

Pathfinder Kingmaker

شما را در نقش یک ماجراجوی شجاع قرار می دهد که برای زنده ماندن در جهان با سحر و جادو و شرارت مبارزه می کنید ! نقش یک جنگنده بد جنس را شما بر عهده دارید . بازی Pathfinder Kingmaker تکامل مجموعه ای از قوانین 3.5 از قدیمی ترین بازی نقش پرنعمت در جهان است ، طراحی شده با استفاده از بازخورد از ده ها هزار نفر از بازیگران درست مثل شما . این که آیا شما تازه به جهان Pathfinder می روید یا شما جنگ های مختلف را تجربه کرده اید ، Pathfinder Kingmaker بهترین سبک RPG هست که منتظرش بودید . پادشاهی شما با ساخت قلعه‌ ها آغاز می‌شود که به گفته سازنگان آرایش قلعه و همراهان ، شخصیت بازیکن را به نمایش قرار می‌دهد . با پیدا کردن مناطق جدید به ساخت شهر بپردازید و مردم خود را هدایت کنید . Pathfinder عمق قابل توجهی دارد ، نه تنها در علم ، بلکه در مکانیک بازی و آزادی که برای ایجاد شخصیت منحصر به فرد خود ارائه می دهد . شما می توانید شخصیت خود را با طیف گسترده ای از کلاس ها و قدرت از جمله آرکه تایپ های تخصصی ، جادوگران قدرتمند قذافی و الهی ، انتخاب از بسیاری از توانایی های کلاس ، مهارت ها و شاهکارها ، بسازید . در حالی که بازی Pathfinder Kingmaker یک بازی تک نفره است ، شما تنها به ماجراجویی نخواهید رسید . “Kingmaker” ویژگی های مختلفی از اصحاب و NPC ها را شامل می شود ، از جمله شخصیت های نمادین از تنظیم خود Pathfinder. شما باید تصمیم بگیرید که چه کسی باید اعتماد کند و چه کسی به دقت تماشا کند ، چرا که هر یک از همراهان دستور کار، هماهنگی و اهدافی دارد که ممکن است از شما متفاوت باشد . سفر شما به سفر آنها تبدیل خواهد شد و شما به شکل زندگی خود در هر لحظه و به خوبی در آینده کمک خواهید کرد . ما تصمیم گرفتیم مسیر ماجراجویی Kingmaker را انطباق دهیم چرا که دارای چندین مکانیک باز در جهان است که به بازیکنان اجازه می دهد که داستان را با سرعت خودشان تجربه کنند و زمین های سرقت شده را کشف کنند که به عنوان مهاجم و حاکم به شما چالش های مختلفی را ارائه می دهد . مهمتر از همه ، این بازی به شما اجازه می دهد که این سرزمین صاحب شوید ، و به شما اجازه می دهد پادشاهی خود را از بیابان بیرون بیاورید . در حالی که خزنده و اکتشاف کلاسیک سیاهچاله در قلب این ماجرا قرار دار د، دیپلماسی ، سیاست و توسعه پادشاهی نیز بخشی از چالش است . همتایان خود را به خوبی انتخاب کنید و آنها را در حین مطالعه مقبره ها و خرابه های باستانی نزدیک نگه دارید و در هنگام رسیدگی به سیاست در دادگاه خودتان محاکمه کنید .  همانطور که کشف میکنید ، ساختن یک پادشاهی فراتر از ساختن یک دروازه بزرگ است ، پادشاهی شما بازتابی از شخصیت شما و انتخابهای شما در طول بازی است . این یک چیز زنده است که توسط همگرایی شما ، متحدان شما و توانایی شما برای هدایت مردم خود شکل گرفته است . نه تنها پادشاهی شما می تواند گسترش پیدا کند ، سرزمین های جدید را باز کند و شما را قادر به ساخت شهرهای جدید و جوامع جدید کند ، اما پایتخت شما به لحاظ جسمی تغییر خواهد کرد بر اساس تصمیمات شما ، سیاست های شما و حتی کسانی که با آنها متحد می شوید . همانطور که پادشاهی شما رشد می کند ، تعدادی از جناح ها و کشورهای همسایه به دنبال شما می آیند و قدرت خود را تست می کنند . 
نام: Pathfinder Kingmaker
حجم فایل: 32.6 گیگابایت ، 26.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Owlcat Games
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
ورژن: v2.1.5d
نسخه: FitGirl / CODEX / GOG
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن - ماجرایی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deep Silver
رمز فایل: www.download.ir

Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition v2.1.5d + All DLCs

With the help of over 18,000 Kickstarter backers, Narrative Designer Chris Avellone and composer Inon Zur, Owlcat Games is proud to bring you the first isometric computer RPG set in the beloved Pathfinder tabletop universe. Enjoy a classic RPG experience inspired by games like Baldur's Gate, Fallout 1 and 2 and Arcanum. Explore and conquer the Stolen Lands and make them your kingdom!
Explore the Stolen Lands, a region that has been contested territory for centuries. Hundreds of kingdoms have risen and fallen in these lands, and now it is time for you to make your mark—by building your own kingdom! To do so, you’ll need to survive the harsh wilderness and the threat of rival nations… as well as threats within your own court.

لینک دانلود