تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی PC Building Simulator – Esports Expansion v1.10.5 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/12/07 نسخه PC Building Simulator - Esports Expansion v1.10.5 - GOG اضافه شد.

PC Building Simulator – Esports Expansion

از جدید ترین پک های الحاقی یا DLC بازی PC Building Simulator می باشد و امکانات بیشتری را به این بازی شبیه سازی اضافه می کند. در این نسخه از بازی شما یک مهندسی اسمبل کردن دستگاه های کامپیوتری هستید و مشتریان شما افرادی هستند که بازی های کامپیوتری را به صورت حرفه ای انجام می دهند و یا در مسابقات ورزشی الکترونیکی شرکت می کنند. پس کامپیوتر هایی از شما می خواهند که همه کارای لازم را در کسری از ثانیه انجام دهد و هیچ کندی و یا لگی نداشته باشد. در بازی PC Building Simulator – Esports Expansion باید قطعات مورد نیازتان را خریداری کنید و آنها را به درستی سر جای خودش قرار دهید اما هر کاری ممکن است منجر به شکست شود و اگر این اتفاق برای شما نیز افتاد آرامشتان را حفظ کنید و کارتان را از ابتدا شروع کنید. شما یک کارگاه دارید که باید کامپیوتر های مشتریان خودتان را در آنجا ببندید، همچنین می توانید درخواست های مشتریان را که از چندین نقطه به شما ارسال می شود دریافت کنید . نوبت بدهید. همچنین شما می توانید یک تیم برای شرکت در مسابقات ورزشی الکترونیکی داشته باشید و آن را مدیریت کنید و با آنها به مسابقات بپردازید. در

 بازی PC Building Simulator – Esports Expansion

تیم خودتان را رهبری کنید و کامپیوتر آنها را مدیریت و شخصی سازی کنید و بهترین قطعات را روی این دستگاه ها ببندید تا بتوانید بهترین نتجیه را بگیرید. برای اجرای این بازی داشتن نسخه PC Building Simulator الزامی می باشد. 
نام: PC Building Simulator - Esports Expansion
حجم فایل: 10.71 گیگابایت
شرکت سازنده: FuturLab, The Irregular Corporation
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.10.5
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Irregular Corporation
رمز فایل: www.download.ir

PC Building Simulator - Esports Expansion v1.10.5 - GOG

Be the unsung hero of every Esports team – the tech support! Start with a humble team, and rise up the ranks as you juggle demands from players, sponsors and the team manager. Manage the team’s tech budget, put the right sponsor parts in your builds, and try to remain calm when something crucial fails on match day.

لینک دانلود