تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Perspective v2.1 Build 2003.20 – Win

Perspective

یک نرم افزار فوق العاده برای تعویض تصویر پشت زمینه ویندوز به چندین روش مختلف و متحرک میباشد. یکی از مواردی که باعث زیبایی و دلنشین شدن صفحه دسکتاپ ما میشود، پشت زمینه آن یا به اصطلاح والپیپر آن میباشد، حال اگر بتوانیم به روشی این تصاویر را با حرکات متفاوت و سه بعدی تعویض کنیم بسیار دلنشین تر خواهد شد.

نرم افزار Perspective

این کار را برایتان به نحو احسنت انجام خواهد داد. زمان تعویض تصاویر را مشخص کرده تا برنامه به صورت خودکار تصاویر انتخاب شما را در زمان معین تغییر داده و با هر حالتی که دوست دارید آنها را در صفحه نمایش دهد. همچنین میتوانید از طریق تنظیمات برنامه صفحه دسکتاپ خود را سفارشی سازی کرده و آنرا مطابق با سلیقه خود سازماندهی کنید. همچنین میتوانید صفحه خود را به چند بخش متفاوت مانند پازل تقسیم کرده و برای هر بخش تصویری جداگانه تعیین کنید. تغییر خودکار تصاویر، کیفیت فوق العاده، افکت های متنوع، رابط کاربری منحصر به فرد و… همگی از ویژگی های برنامه میباشند که به شما کمک میکنند تا بهترین صفحه دسکتاپ را داشته باشید.
نام: Perspective
حجم فایل: 8 مگابایت
شرکت سازنده: gdiObjects
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Perspective v2.1 Build 2003.20 - Win

You can select the time interval, choose your wallpaper slideshow transitions, queue your favorite HD wallpaper and photos and it will automatically switch the desktop wallpaper for you. Perspective also has a whole host of configurable options which can transform a boring desktop into something that will really stand out.

لینک دانلود