تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Phantasy Star Online 2 نسخه Steam Backup برای کامپیوتر

Phantasy Star Online 2

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و نسخه رایگان و آنلاین RPG Phantasy Star Online 2 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد . PSO2 از ویژگی های انقلابی گیم پلی مانند ماجراهای بی پایان ، Hybrid Custom Action و شخصی سازی بی سابقه شخصیت برخوردار است. امروز یک عامل ARKS شوید. ماجراجویی در انتظار شما است و خود را آماده کنید . به ناوگان اوراكل خوش آمديد شما یک فرمانده ARKS هستید ، عضو یک گروه ویژه نخبگان هستید که به کاوش در سیارات غیر مهمان نواز اختصاص داده و به دنبال نشانه هایی از فساد تاریک به نام Falspawn هستید. از چهار نژاد متمایز با متحدین پیوسته و از نه کلاس هر کدام با سلاح های منحصر به فرد و توانایی های ویژه و یک ماموریت بی پایان و چالش برانگیز با دوستان خود انتخاب کنید. در

 بازی Phantasy Star Online 2

پاسخگوترین سیستم جنگ اکشن را تاکنون در یک RPG آنلاین تجربه کنید. جنگ PSO2 با حملات و توانایی های بسیار قابل تنظیم ، بازیکنان را تشویق می کند تا در استراتژی نبرد خود خلاقیت ایجاد کنند. دقت و مهارت نتیجه هر وضعیت جنگی را تعیین می کند و با انتخاب هجده نوع سلاح ، شما هرگز فقط به یک سبک بازی محدود نخواهید شد. یکی از قدرتمندترین سازندگان شخصیت که تاکنون ساخته شده را کشف کنید. با انتخاب چهار مسابقه ، سفارشی سازی ظاهر ARKS شما فقط آغاز کار است. کاتالوگ Phantasy Star Online 2 که به طور مداوم در حال گسترش است ، از لوازم جانبی قابل ویرایش و لباس های لایه ای برای ترکیب و مطابقت ، امکانات بی شماری را فراهم می کند ، فقط به اندازه تخیل شما محدود می شود. 

این بازی آنلاین و رایگان می باشد.

 
نام: Phantasy Star Online 2
حجم فایل: 73.7 گیگابایت
شرکت سازنده: SEGA
تاریخ انتشار: Aug, 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Steam Rip
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Phantasy Star Online 2 - Steam Backup

The long awaited Free-To-Play Online RPG Phantasy Star Online 2 has finally arrived! PSO2 features revolutionary gameplay features, such as endless adventures, Hybrid Custom Action, and unprecedented character customization. Become an ARKS Operative today! Adventure awaits!

لینک دانلود