تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه اندروید ادیت عکس Pixtica Camera v2021.6

Pixtica Camera

از جمله برنامه های اندرویدی جهت ایجاد تغییرات و افزودن افکت های جالب بر روی عکس های شماست.

Pixtica Camera

یک برنامه دوربین همه کاره است که دارای ویژگی های کاملی میباشد. این برنامه به همراه ویرایشگر عکس و فیلم، با گالری کامل و بسیاری از ابزارهای خلاقانه. برای دوستداران عکاسی، فیلمسازان و ذهن های خلاق طراحی شده است. نرم افزار به گونه ای ساخته شده است که کار کردن با آن سریع و بصورت بصری است، شما خواه یک علاقه مند، یا حرفه ای باشید و یا شخصی که به سختی دوربین یا ویرایشگر تصویر را لمس کرده میتوانید بوسیله Pixtica Camera به راحتی ایده خود را خلق کنید. همچنین میتوانید با استفاده از امکاناتی که برای ضبط و ویرایش عکس ها و فیلم ها در این اپلیکیشن گنجانده شده آن ها را ویرایش نمایید.
نام: Pixtica Camera
حجم فایل: 72 مگابایت
شرکت سازنده: Perraco Labs
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2021.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Pixtica Camera v2021.6

Pixtica is a feature-packed «all-in-one» camera app plus photo and video editor, with a full gallery and lots of creative tools. Made for photography lovers, filmmakers, and creative minds. It has been designed to be fast and intuitive, so you never miss a moment again.
Whether you are a hobbyist, professional, or someone who has barely touched a camera or an image editor, Pixtica's easy-to-use design unleashes your creative potential, with features that make it a pleasure to capture and edit photos and videos.

لینک دانلود