تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Portal Reloaded v1.1.0 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه Portal Reloaded v1.1.0 - Portable اضافه شد.

Portal Reloaded

نسخه بازسازی شده بازی محبوب Portal می باشد. بیدار شدن از حالت سکون توسط هوش مصنوعی خودکار ، انتظار می رود که یک دوره آزمون بسیار ویژه را بگذرانید. در اعماق علم دیافراگم ، خلوت از بقیه تاسیسات ، یک مسیر آزمایشی ناشناخته و فراموش شده نهفته است. با توسعه مفاهیم بازی اصلی ، در Portal Reloaded از Triple Portal Device بهره مند می شوید و به شما امکان می دهد سه پورتال مختلف را شلیک کنید. پورتال های آبی و نارنجی آشنا ، که دو مکان مختلف در فضا را به هم متصل می کنند و یک سوم تایم پورتل سبز ، که دو جدول زمانی مختلف را به هم متصل می کند. مسافرت بین زمان حال و نسخه ای از واقعیت 20 سال در آینده ، راهی کاملاً جدید برای حل معما پیش رو دارد. تفکر در چهار بعد برای تسلط بر 25 معمای چالش برانگیز برای شما مهم است. این مد برای پیشکسوتان پورتال ، که با گیم پلی سری اصلی آشنا هستند و می خواهند افق دید خود را گسترش دهند ، هدف قرار گرفته است. Portal Reloaded در حال حاضر قرار است در تاریخ 19 آوریل 2021 منتشر شود. درست 10 سال پس از تاریخ رسمی راه اندازی پورتال 2. این مد به معنای تجلیل از تمام دستاوردهای خود و تلاشی بلند پروازانه برای جلو بردن بیشتر مفاهیم آن است. امکانات

بازی Portal Reloaded

بیست و پنج پازل کاملا جدید ، سه پورتال مختلف را آتش بزنید ، چندین جدول زمانی را کاوش کنید ، بیش از 100 خط صوتی سفارشی را تجربه کنید ، از موسیقی متن اصلی لذت ببرید و مکانیک پازل منحصر به فرد را تجربه کنید و همچنین کپی پورتال 2 را در اختیار داشته باشید که از الزامات بازی می باشد.
نام: Portal Reloaded
حجم فایل: 5.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Jannis Brinkmann
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.1.0
نسخه: Portable
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jannis Brinkmann
رمز فایل: www.download.ir

Portal Reloaded v1.1.0 - Portable

Portal Reloaded is a free, community made modification for Portal 2. The mod builds on the concepts of the main game by allowing you to place a third portal, which enables traveling between two different timelines. Thinking in four dimensions is vital to solving 25 brand new mind-bending puzzles.

لینک دانلود