تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ماجرایی Position نسخه CODEX

Position

درباره پیرمرد زاهدی است که سالها در حاشیه یک دریاچه زندگی می کند و کارهای روزمره خودش را انجام می دهد . او اصلا نمی داند چه اتفاقی در زندگی اش رخ داد که مجبور به ترک همه چیز و زندگی در چنین جایی شده است برای همین سعی در پیدا کردن پاسخ این سوال دارد و همه جای اطراف خانه اش را با دقت کاوش می کند ، مکان های مختلف معروف را جستجو می کند و سعی بر پیدا کردن حقیقت دارد . اما آیا چیزی که می بیند و کاری که انجام می دهد حقیقت دارد یا تنها یک توهم یا خواب است که او را به اینجا کشانده است ، باید راز را دریابید و ببینید واقعیت چیست . در بازی Position اوشاع دائما در حال تغییر است و مکان ها و نقاطی که باید به آن سر بزنید دائما در حال چرخش است و اوضاع را برای شما سخت تر و مشکلات را برای شما بیشتر و بزرگتر می کند . گیم پلی این بازی هم کند است هم سریع و در زمان هایی که نیاز دارید فرصت را برای راهیابی به نقاطی که باید در آنجا به دنبال سرنخ باشید فراهم می کند . سیستم جستجو در بازی به روش خاصی انجام می پذیرد و همه کاوش هایی که در این بازی در نقاط مختلف انجام می دهید با هم تفاوت دارند و به گونه ای خاص طراحی شده اند .

بازی Position

از گرافیک بالا و خوبی دارد و جزئیات را به خوبی برای شما نشان می دهد ، محیط بازی با دست کشیده شده است و به کمک موتور گرافیکی Unity زیبایی خاصی را به بازیکن نشان می دهد که از دیدن و انجام بازی آن لذت خواهد برد . وظیفه شما در این بازی کاوش همه جای دنیای بازی و پیدا کردن سرنخ هایی است که بتواند شما را به جواب اینکه چرا و چگونه به این مکان آمده اید را برساند . 
نام: Position
حجم فایل: 3.24 گیگابایت
شرکت سازنده: Green Bug Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - داستانی - تک نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Green Bug Games
رمز فایل: www.download.ir

Position - CODEX

For many years, the old hermit has been quietly living in his house on the edge of the lake, doing his daily business.At one point, his life is completely divided into before and after.Compelled reasons incite him to adventures in various famous or even fabulous places, trying to understand why he was thrown there and whether everything happening around is real. The denouement will solve this dilemma, perhaps.

لینک دانلود