تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PrefEdit v4.4 – Mac

PrefEdit

نرم افزاری در زمینه مدیریت تنظیمات ریجستری سیستم عامل مک میباشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید تنظیمات سیستمی را که بر روی یک مروگر نمایش داده میشود را به راحتی و تنها با جستجو عملیات مورنظر به راحتی و تنها با یک کلیک ویرایش نموده و یا ورودی های بلا استفاده نرم افزار ها را حذف نمایید.

نرم افزار PrefEdit

به شما امکان دسترسی مستقیم با مجوز های بالا را ارایه میکند بدین صورت که نرم افزار هایی با نسخه های قدیمی تر از یک سیستم جداگانه برای ذخیره سازی تنظیمات در ریجستری استفاده مینمایند و شما به وسیله این نرم افزار قابلیت دسترسی به آن ها را دارا میباشید. در صورت حذف فایل های سیستمی مهم امکان از دست رفتن داده های حساس سیستمی و یا حتی پریدن سیستم عامل نیز ممکن است برای شما اتفاق بیوفتد پس لطفا قبل از حذف ، ویرایش فایل های ریجستری از درستی آن ها اطمینان حاصل نمایید.
نام: PrefEdit
حجم فایل: 8.13 مگابایت
شرکت سازنده: bresink
ورژن: v4.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

PrefEdit v4.4 - Mac

PrefEdit is a utility that allows you to inspect and edit all preference settings for OS X applications. The settings are displayed in a browser and can be edited by simple point-and-click operations. You can also do a full-text search on all settings, or clean up unused entries of applications that have been uninstalled.

لینک دانلود