تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PrimeOS v0.4.5 نسخه ویندوز

PrimeOS

با اجرای بیش از میلیون ها برنامه و بازی اندرویدی، یک تجربه فوق العاده را برایتان به ارمغان می آورد. یقینا تا به حال نرم افزار شبیه ساز اندروید دیده اید، اما تا به حال سیستم عامل اندروید برروی دسکتاپ را نشنیده اید.

نرم افزار PrimeOS

به شما کمک میکند تا سیستم عامل اندروید را به دسکتاپ خود آورده و از تمامی ویژگی های آن بهره مند شوید. شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که پس سیستم عامل ویندوز نصب شده برروی لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی چه میشود؟ باید بگویم که این برنامه به نحوی طراحی شده است که مانند ویندوز برروی هارد دیسک نصب میشود اما به صورت کاملا جداگانه، به همین خاطر هنگامی که شما میخواهید سیستم را بالا آورید در قسمت بوت از شما پرسیده میشود که میخواهید اندروید بالا آید و یا سیستم عامل ویندوز اجرا شود. PrimeOS یک پروژه منبع باز میباشد که به شما کمک میکند تا تمامی بازی ها و برنامه های اندرویدی را در صفحه نمایشی بزرگ تر همانند کامپیوتر شخصی خود اجرا کنید. چنین برنامه هایی را به هیچ عنوان با شبیه ساز های اندروید اشتباه نگیرید، درست است که هردو دقیقا یک منظور را دنبال میکنند اما شبیه ساز ها همانند یک برنامه جداگانه هستند اما چنین نرم افزار هایی سیستم عامل اندروید را برایتان می آورند. بازی های مورد علاقه اندرویدی خود را در صفحه ای بزرگ تر بازی کنید.
نام: PrimeOS
حجم فایل: 900 مگابایت-1 گیگابایت
شرکت سازنده: Prime
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.4.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe-iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PrimeOS v0.4.5

PrimeOS operating system gives a complete desktop experience similar to Windows or MacOS with access to millions of Android apps. It is designed to bring you the best of both worlds - a complete fusion of Android and PC.

لینک دانلود