تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Project Winter نسخه کرک شده 0XDEADC0DE

Project Winter

یک بازی اکشن بقا است که بازیکن را در نقش یکی از اعضای گروه بازماندگان قرار می‌دهد. بازی Project Winter به سایر بازی‌های بقا موجود شباهت‌های بسیاری دارد اما یک تفاوت بزرگ دارد که آن را نسبت به بقیه متمایز می‌کند. در گروه بازماندگان افراد کاملاً همدل و صادق نیستند بلکه خائنانی وجود دارند که از امکانات و منابعی که با جان‌ودل به دست آورده‌اید استفاده می‌کنند تا کار گروه را با مشکل مواجه کرده و مانع از نجات شوند. همانند سایر بازی‌های بقای گروهی، توانایی برقراری ارتباط سازنده با دیگران و سازمان‌دهی کار گروهی از اهمیت بالایی برخوردار است و موفقیت شما را تضمین می‌کند. وظایف مهمی مانند جمع‌آوری منابع، تعمیر تجهیزات و مبارزه با جهان وحش و حیوانات وجود دارد که باید میان اعضای گروه تقسیم شده تا هر کدام کاری متناسب با مهارت‌هایشان انجام دهند. خائنینی که در گروه حضور دارند کاملاً یکدیگر را می‌شناسند اما هیچ‌کدام از اعضای صادق گروه از هویت و قصد اصلی آنان اطلاعی ندارند. کار گروهی در

بازی Project Winter

از اهمیت زیادی برخوردار است و کسانی که به صورت تنها و یک‌نفره قصد فعالیت دارند مدت زمان زیادی دوام نیاورده و توسط خائنین و یا حیوانات وحشی کشته خواهند شد. 

..|| تجربه این عنوان نیازمند اتصال مداوم اینترنت است ||..

نام: Project Winter
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Other Ocean Interactive
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: 0XDEADC0DE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Other Ocean Group
رمز فایل: www.download.ir

Project Winter - 0XDEADC0DE

Communication and teamwork is essential to the survivors’ ultimate goal of escape. Gather resources, repair structures, and brave the wilderness together. Just beware that there are traitors within the group who will be steadily gaining strength as the match progresses. Traitors only goal is to stop the survivors by any means necessary.

لینک دانلود