تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PTC Pro/TOOLMAKER v9.0 M070 x86/x64 نسخه ویندوز

PTC Pro/TOOLMAKER

یک نرم افزار قدرتمند برای ایجاد قالب و انجام پروژه های ماشین کاری است . با این نرم افزار می توانید انواع قالب های پلاستیکی و انواع ابزار های بهینه برای دستگاه های CNC تولید کنید ، همچنین این برنامه با ماشین های 5 محوره به خوبی سازگار است و می تواند از تمامی ظرفیت این نوع ماشین آلات استفاده کند . نسخه جدید این برنامه بهینه شده است و می تواند تا 20 درصد سرعت کار را افزایش دهد که این امر به دلیل سازگاری بالای برنامه با سیستم عامل های ویندوز 64 بیتی می باشد و باید این نکته را ذکر کنیم که این برنامه بر روی ویندوز های 64 بیتی سرعت به مراتب بالاتری نسبت به نسخه های 32 بیتی دارد . نرم افزار PTC Pro/TOOLMAKER  از انواع مسیرهای برش شطرنجی و زیگزاگی پشتیبانی می کند و همچنین قادر به ماشینکاری دو بعدی است ، با استفاده از این محصول می توان پیچیده ترین قالب ها را با ساختارهای هندسی پیچیده تهیه کرد و از آنها به راحتی استفاده نمود . ابزاری در این نرم افزار قرار داده شده است که می تواند مسیر های برش CNC را بهینه کند و سرعت انجام کار برش را نیز بالا ببرد . رابط کاربری موجود در این نرم افزار بسیار ساده و عملکردی آسان را به نمایش می گذارد و اگر قبلا با چنین نرم افزا هایی کار کرده اید می توانید با سرعت به محیط این برنامه نیز عادت کنید و با آن کار کنید .

نرم افزار PTC Pro/TOOLMAKER

نتیجه تلاش جمعی از متخصصان و برنامه نویسان مجرب PTC است و به دلیل سابقه خوب شرکت و مشتری مداری ، می توان بسیاری از تغییرات عملی را در هر نسخه از محصول مشاهده کرد که این تغییرات به خواست مشتریان بوده است و هر کدام مواردی بوده که برای انجام کار به بهترین شکل مورد نیاز بوده است .
نام: PTC Pro/TOOLMAKER
حجم فایل: 270 مگابایت
شرکت سازنده: PTC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.0 M070
نسخه: 32 بیتی ، 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PTC Pro/TOOLMAKER - v9.0 M070

Pro / TOOLMAKER is a powerful software for creating templates and doing machining projects. With this program, you can produce all kinds of plastic molds and all kinds of optimal toolpaths for CNC machines. This program is well compatible with 5-axis machining and uses the full capacity of this type of machining. In the new versions of this program, the calculation speed of suitable machining routes has been increased up to 20%. This is due to better memory optimization and management, as well as compatibility of the program with 64-bit systems. In 64-bit systems, data processing speed and computing speed are higher than 32-bit versions.

لینک دانلود