تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Remixed Dungeon v29.4

Remixed Dungeon

نام بازی جالب و تفننی که داستان آن از آنجایی شروع می شود که روزگاری در یک شهر کوچک مردم با خوشحالی به زندگی خود ادامه می دادند ولی مردم آن شهر آنقدر فقیر بودند که نمی توانستند حتی برای تعطیلات به جای مناسبی سفر کنند و در یک روزی که همگی امیدشان را از دست داده بودند معجزه ای رخ داد . زمین در زیر شهر به شدت شروع به لرزیدن کرد و شروع به پایین رفتن کرد و در همین مسیر مردمان زیادی توسط هیولاهایی خبیث زندگی خود را از دست دادند و شهر در نقطه ای پایین تر از این هیولاها بنا یافت . از آن پس مردم با خوشحالی بیشتری زندگی کردند و بازار و اقتصاد آنها رونق گرفته زیرا می دانستند که هر آن ممکن است این هیولاها به آنها حمله ور شده و زندگیشان را به پایان برسانند . شما باید در این مکان که به نظر آرام می آید ولی پر از خطر و ریسک است به ماجراجویی خود ادامه دهید و در صورت مواجه شدن با این هیولاهای خبیث با آنها بجنگید تا جان مردم را در شهر نجات دهید .

بازی Remixed Dungeon

به صورت آفلاین با بدون احتیاج برای متصل شدن به اینترنت می باشد و همینطور دارای گرافیکی 2 بعدی و انیمیشنی بوده که می تواند ساعت های زیادی کاربران خود را سرگرم بازی کند .
نام: Remixed Dungeon
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: NYRDS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v29.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Remixed Dungeon - v29.4

Once upon a time, there was a small town. The townsfolk lived happily, but they were so poor that they couldn’t even afford to go somewhere decent on holidays. But on the day when everybody abandoned all hope, a miracle occurred. The ground beneath the town shook violently and burst out a myriad of despicable monsters. From that point on, all the townsfolk who had survived lived happily ever after. Why? Because the dungeon has attracted all sorts of heroes and adventurers. They protected the innocents and ended up being excellent spenders, boosting the town’s economy.

لینک دانلود