دانلود بازی اندروید Rest in Pieces v1.5.2 همراه با دیتا

Rest in Pieces

نام بازی اندروید در سبک آرکید است که توسط استودیوی بازی سازی Itatake برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . جورجینا کوچولو در یک کابوس وحشنتاک گیر کرده و راه فراری ندارد دلقک شرور در خواب به دنبال او می گردد و او را می ترساند . در این بازی هدف شما این است که به جورجینا کمک کنید و او را از کابوس دلقک شرور بیدار کنید . در مسیر جواهرات را جمع آوری کنید و مجسمه های جدید را باز کنید هر کدام از مجسمه ها ویژگی های منحصر به فردی دارند . در این بازی 21 روح وجود دارند که شما باید همه آن ها را از کابوس مرگبارشان نجات دهید . 7 کابوس مرگبار در این بازی وجود دارند که باید آن ها را باز کنید . کابوس ها بسیار طولانی و ترسناک هستند اما سرانجام تمام خواهند شد . اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک هستید بدون شک

بازی Rest in Pieces

را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Rest in Pieces
حجم فایل: 116 مگابایت
شرکت سازنده: Itatake
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.5.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

Rest in Pieces - v1.5.2 + Data

Awake little Georgina from her evil clown dream, weaved of her worst fears. Help the drunken pirate Jack Parrot to vanquish the horrible sea monster Kraken. Save Father Lugosi from Count Draculas bloodthirsty fangs. Rest in Pieces includes many souls to save, and several frightening nightmares to wake up from.

لینک دانلود