تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی آنلاین و اکشن Ring of Elysium آپدیت 07 اردیبهشت 1400

به روز رسانی :

1400/02/07 نسخه Ring of Elysium Update 27 April 2021 اضافه شد.

Ring of Elysium

یک بازی بتل رویال و آنلاین است که به صورت رایگان در سال 2018 برای پلتفرم Microsoft Windows منتشر شد. در فصل اول این بازی 60 نفر در یک کوه توسط Ymir به دام افتاده اند و راه نجات از آنجا پروازی است که تنها 4 نفر می توانند استفاده کنند . بازماندگان باید پیش از نزدیک شدن طوفان در حالی که با دیگر پلیر ها می جنگند خود را به پرواز برسانند . پلیرها می توانند در این راه از اسنوبرد ، ماشین و قایق استفاده کنند . در فصل دوم بازی هم داستان شبیه به فصل اول است و بازیکنان در فصل دوم باید در یک جزیره گرم باید از خاکستر آتشفشان فرار کنند و خود را به هلیکوپتری که می تواند چهار نفر را نجات دهد برسانند . از ویژگی های این بازی می توان به جزئیات بالا و گرافیک حیرت انگیز بازی اشاره کرد که آب و هوا و حوادث طبیعی را با جزئیاتی بالا و دقیق به صورت طبیعی به نمایش می کشد. در

 بازی Ring of Elysium

وسایل زیادی برای حمل و نقل به مکان های مختلف از جمله ماشین، موتور، گلایدر، BMX و … وجود دارد. نحوه استفاده از وسایل و تجهیزات و همچنین مهارت تان در استفاده از آنها می تواند باعث برنده شدن یا باختن شما در بازی شود.

این بازی آنلاین و رایگان می باشد.

 
نام: Ring of Elysium
حجم فایل: 32.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Steam
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 07 اردیبهشت 1400 ( 27 آوریل 2021 )
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن بتل رویال آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
رمز فایل: www.download.ir

Ring of Elysium Update 27 April 2021

Season 1: Sixty people are trapped in a snow mountain, assaulted by disastrous snowstorm Ymir. The way out is a rescue flight which can only save up to four people. Survivors must stay ahead of the approaching storm while eliminating competitors. Players are equipped with a snowboard, climbing gear, or a hang glider, to traverse the snowy terrain and adapt to fights and other intense situations. Season 2: The plot is similar to Season 1. The map is a tropical island and the players must escape a cloud of volcanic ash. A rescue helicopter will arrive in the final safe zone to rescue 4 players. Players may choose Hang Glider, BMX bike, or Grapple Hook traversal equipment.

لینک دانلود