دانلود بازی کامپیوتر Risen Kingdom نسخه ALi231

Risen Kingdom

یک بازی استراتژی در زمان واقعی با مکانیک مدیریت ساختمان و شهرک سازی است . داستان بازی در دنیای قرون وسطایی تنظیم شده است و دنیایی را روایت می کند که پادشاهی قدرتمند آن توسط گروهی از سربازان نامیرا مغلوب شده است و حالا دنیایی پر از تباهی را نشان می دهد . اکنون ، شجاع ترین رزمندگان در حال انجام جنگهایی هستند تا بتوانند زمینی را که یک بار پدرانشان برای آن جنگیده اند و جانشان را برای آن داده اند را پس بگیرند و پادشاهی را به شکوه و جلال سابق خود برگردانند . اکنون شما در بازی Risen Kingdom باید آسیاب ها و خانه هایی را برای تهیه غذا و مکانی برای زندگی در اختیار مردم خود قرار دهید ، منابع طبیعی را بدست آورید ، زمین های خود را گسترش داده و فناوری های جدیدی را کشف کنید سپس آنها را توسعه دهید ، بازار ها و بانکهایی را برای توسعه اقتصادتان احداث کنید ، منابع را با دقت مدیریت کنید ، در فن آوری جدید تحقیق کنید و شهرک سازی خود را به سمت رونق اقتصادی بیشتر سوق دهید و در نهایت از مالکیت زمین های خودتان مقابل تاخت و تاز دشمنان مراقبت کنید . این است کارهای یک پادشها که باید انجام دهد و شما به عنوان بازیکن باید همه اینکار ها را انجام دهید تا مردمی شاد و راضی داشته باشید . در

بازی Risen Kingdom

برای دفاع از شهرک خود ، جنگجویان را آموزش دهید و یا استخدام کنید ، دقت کنید که هر واحد دارای مهارت ها و ارتقاء های منحصر به فردی است ، می توانید انواع سازه های دفاعی مثل سلاح های سنگین دوربرد بسازید تا از دیوار های شما دفاع کنند ، از امکانات استراتژیک و ویژگی های دیگر استفاده کنید تا زنده بمانید . دقت کنید که در این بازی لشگر نامیرا شب ها به سمت شما حمله می کنند و اگر قصد دارید که به آنها غلبه کنید باید شب ها مراقبت را بیشتر کنید .  
نام: Risen Kingdom
حجم فایل: 185 مگابایت
شرکت سازنده: MyDreamForever, Tazdraperm
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: ALi213
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MyDreamForever
رمز فایل: www.download.ir

Risen Kingdom - ALi213

Risen Kingdom is a real-time strategy game with building and settlement management mechanics. The game is set in a medieval fantasy world years after a great Kingdom has been overrun by hordes of the undead. Now, the bravest warriors are going on a campaign to claim back the land once lost by their ancestors and bring the Kingdom back to its former glory.

لینک دانلود