دانلود بازی Rocket League vBC2-Update33.1-cl-312452 نسخه Epic Games

به روز رسانی :

1399/11/30 نسخه Rocket League - Epic vBC2-Update33.1-cl-312452 اضافه شد.

Rocket League 

نام جدیدترین نسخه از بازی جذاب و هیجان انگیز و پر فروش و تحسین شده ی Rocket League می باشد که به تازگی منتشر شده و در دسترس بازیکن ها قرار گرفته است . این بازی توسط استودیوی Psyonic Interactive توسعه یافته است و همین استودیو آن را برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر کرده است . این استودیو در سال 2000 و توسط Dave Hagewood سن دیگوی کالیفرنیا تاسیس یافت و چند بازی اول آن ها سه تا از آن ها عنوان های Proteus ، Vampire Hunter: The Dark Prophecy و Nosgoth نام داشتند ، کنسل شدند و هیچ گاه منتشر نشدند . تا این که این استودیو بازی Monster Madness: Grave Danger را به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 3 توسعه دادند که به دلیل مشکلات زیاد شکست خورد و با استقبال خوبی از سوی منتقدان  بازیکن ها رو به رو نشد .  سپس این توسعه دهنده به سراغ یک ایده ی بسیار جذاب و دیوانه وار رفت ، یعنی فوتبال ماشین ها و به صورت انحصاری کنسول پلی استیشن 3 بازی Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars ساخت که آن هم شکست خورد و موفقیتی برای استودیو حاصل نکرد . سپس آن ها بازی Whizzle را ساختند که آن هم زیادی ماندگار نشد . نهایتا آن ها توانستند اولین بازی موفق خود را برای پلتفرم های موبایل با نم ARC Squadron عرضه کنند و سپس دوباره به سراغ ایده ی دیوانه وار خود یعنی فوتبال ماشینی رفتند و بازی Rocket League را ساختند که بر خلاف بازی قبلی شان بسیار موفق و خوش ساخت و جذاب از آن درآمد و باعث مطرح شدن این استودیو شد . این موفقیت به حدی زیاد بود که

 بازی Rocket League

برایشان سود زیادی به همراه آورد و شرکت Epic Games سازنده ی بازی بسیار موفق Fortnite و سری Gears of War مدتی پیش این استودیوی خلاق و با استعداد را خریداری و تصاحب کرد . 

این بازی رایگان شده است و می توانید آن را به صورت رایگان تجربه کنید.

 
نام: Rocket League
حجم فایل: 13.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Psyonix Interactive
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: vBC2-Update33.1-cl-312452
نسخه: Epic Games
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - مسابقه ای - شبیه ساز
منتشر کننده: Psyonix Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Rocket League vBC2-Update33.1-cl-312452 - Epic Games

Rocket League is a high-powered hybrid of arcade-style soccer and vehicular mayhem with easy-to-understand controls and fluid, physics-driven competition. Rocket League includes casual and competitive Online Matches, a fully-featured offline Season Mode, special “Mutators” that let you change the rules entirely, hockey and basketball-inspired Extra Modes, and more than 500 trillion possible cosmetic customization combinations. Winner or nominee of more than 150 “Game of the Year” awards, Rocket League is one of the most critically-acclaimed sports games of all time. Boasting a community of more than 57 million players, Rocket League features ongoing free and paid updates, including new DLCs, content packs, features, modes and arenas.

لینک دانلود